Український інформаційний портал Український інформаційний портал
17.01.2019
 TOP-20 людей
1) Шевченко Тарас Григорович (поет, письменник, художник)
Шевченко Тарас Григорович (поет, письменник, художник)

переглядів: 245555

2) Повалій Таїсія Миколаївна (співачка)
Повалій Таїсія Миколаївна (співачка)

переглядів: 207322

3) Ліхута Ігор (музичний продюсер)
Ліхута Ігор (музичний продюсер)

переглядів: 202445

4) Могилевська Наталя (співачка)
Могилевська Наталя (співачка)

переглядів: 150875

5) Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)
Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)

переглядів: 137117

6) Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)
Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)

переглядів: 128129

7) Шевченко Андрій Миколайович (Футболіст)
Шевченко Андрій Миколайович (Футболіст)

переглядів: 110295

8) Лисенко Микола Віталійович (композитор)
Лисенко Микола Віталійович (композитор)

переглядів: 108901

9) Сумська Ольга В'ячеславівна (актриса, телеведуча)
Сумська Ольга В'ячеславівна (актриса, телеведуча)

переглядів: 105139

10) Костенко Ліна Василівна (поетеса)
Костенко Ліна Василівна (поетеса)

переглядів: 104792

11) Подкопаєва Лілія Олександрівна (гімнастка)
Подкопаєва Лілія Олександрівна (гімнастка)

переглядів: 98024

12) Леся Українка [Косач (Квітка) Лариса Петрівна] (поетеса, письменниця)
Леся Українка [Косач (Квітка) Лариса Петрівна] (поетеса, письменниця)

переглядів: 74505

13) Лижичко Руслана Степанівна (співачка)
Лижичко Руслана Степанівна (співачка)

переглядів: 73207

14) Білокур Катерина Василівна (художниця)
Білокур Катерина Василівна (художниця)

переглядів: 68643

15) Сковорода Григорій Савич (філософ, поет)
Сковорода Григорій Савич (філософ, поет)

переглядів: 61208

16) Кличко Віталій Володимирович (боксер)
Кличко Віталій Володимирович (боксер)

переглядів: 60738

17) Клочкова Яна (спортсменка)
Клочкова Яна (спортсменка)

переглядів: 56869

18) Яма Владислав Миколайович (танцюрист)
Яма Владислав Миколайович (танцюрист)

переглядів: 54013

19) Вєрка Сердючка [Данилко Андрій Михайлович] (артист, співак)
Вєрка Сердючка [Данилко Андрій Михайлович] (артист, співак)

переглядів: 52835

20) Литовченко Влада (модель)
Литовченко Влада (модель)

переглядів: 52512


Знаменитості України

Власова Євгенія Олександрівна

(співачка)

Власова Євгенія Олександрівна (співачка)Власова Євгенія Олександрівна (співачка)Власова Євгенія Олександрівна (співачка)Власова Євгенія Олександрівна (співачка)Власова Євгенія Олександрівна (співачка)
Власова Євгенія Олександрівна (співачка)Власова Євгенія Олександрівна (співачка)Власова Євгенія Олександрівна (співачка)Власова Євгенія Олександрівна (співачка)Власова Євгенія Олександрівна (співачка)
переглядів: 49262
ua Біографія
Євгенія Власова народилася 8 квітня 1978 року — популярна українська російськомовна співачка. Учасниця музично-розважального шоу «Народна зірка». Модель, обличчя будинку моди Юлії Айсіної.

Її батьки належали артистичному середовищі (мама знімалася в кіно, але припинила кар\'єру після народження дочки, батько і зараз співає в капелі імені Левка Ревуцького). До речі, з батьком своїм Євгенія спілкувалася дуже мало (так склалося їх сімейне життя) і вважає, що виростив її вітчим, про якого у неї збереглися чудові спогади. Він - людина широкого кругозору і проводив багато часу в пізнавальних бесідах з Женею. Так що своїм характером, допитливістю і наполегливістю Євгенія багато в чому зобов\'язана вітчиму, який замінив їй батька.

Сильний яскравий голос і любов до музики визначили долю Євгенії. У 1994 році вона поступила у Вище державне музичне училище імені Глієра Р.М на відділення естрадного вокалу і успішно закінчила його в 1998 році. Ще на 2 курсі Євгенія почала брати участь у різних музичних конкурсах і в 1996 році стала Лауреатом «Пісенного Вернісажу».

Важливим етапом став виступ Євгенії на «Славянском базаре» у Вітебську, де вона стала лауреатом фестивалю. Женя виконала пісні «Сизокрилий птах» Володимира Івасюка та «Не забувай!», Яку можна вважати її першим помітним хітом.

У листопаді 1998 року відбулася поїздка в Італійське місто Ріміні на міжнародний конкурс «Королева пісні». Спеціально для цього виступу Кімом Брейтбургом і Микола Трубач була написана пісня «Вибери мене». Але за умовами конкурсу кожен артист мав співати мовою своєї країни і тому була зроблена україно-мовний версія пісні. Вона називалася «Музыка — душа моя» і принесла Євгенії Власової беззастережну перемогу. Незважаючи на «страшну» дату - п\'ятницю 13-е, Женя виїхала з Італії владаркою Гран-прі.

Успіх молодої співачки привернув до неї увагу продюсерів і промоутерів. Пішли виступи і «лауреатства» на щорічному фестивалі «Песня года» (її російсько-української версії в Києві) за підсумками 1997 і 1998 років.

Тоді ж Євгенія перемогла у Всеукраїнському відкритому рейтингу популярності «Золотая фортуна» в номінації «Надежда XXl века» (1998 рік). У той час репертуар співачки тільки складався і найпомітнішою піснею була «Не забувай». У 1999 році Женя написала пісню «Ветер надежды», яка не була ще відмічена слухачем, але якій в майбутньому судилося кардинально змінити положення співачки. В цей час продюсером Євгенії став Дмитро Костюк.

Він помітив у ній великий потенціал і зробив ставку на пісню «Ветер надежды». Була підготовлена ​​нова аранжування, пісня була переписана і ретельно зведена. Спільними зусиллями продюсера і співачки вона перетворилася на потенційний мега-хіт. На «Ветер надежды» був знятий кліп і він успішно ротировался на українських та російських музичних каналах. Шалений успіх цієї пісні зробив її візитною карткою Євгенії Власової. Ця пісня докорінно змінила імідж співачки і звела її зі статусу «Надежды» в ранг «Звезды».

У листопаді 2001 року був випущений альбом «Ветер надежды», який розійшовся тиражем майже 100 000 примірників і користується попитом до цього дня.

Кар\'єра співачки успішно розвивалася, з\'являлися нові кліпи і пісні-хіти. Найпомітнішими стали «Северное сияние», «О тебе», «Буду сильнее», «Плачь обо мне». Євгенія Власова затвердилася на українському музичному Олімпі, але, як це часто буває, в найнесподіваніший момент наступила пауза. У 2004 році Євгенія стала мамою і надовго повністю пішла в домашнє життя, присвятивши себе вихованню дочки - Ніни.

У 2005 році, скучивши по сцені, Євгенія повернулася до активної творчої діяльності і першим результатом став спільний проект з Ендрю Дональдсом (один з солістів проекту «Enigma»). Євгенія висловила ідею створити щось нове саме в дуеті з Ендрю Дональдсом, так як його творчість була їй вкрай симпатично. Він послухав записи Євгенії Власової і опинився в захваті від її голосу і манери співу. Дмитро Костюк провів з ним переговори і 11 травня 2005 року був підписаний контракт про спільну роботу.

З червня 2005 року велася робота в студії, були записані 4 сумісних пісні.

У 2007 році вийшов фільм за її участю «Держи меня крепче».

23 травня 2010 Євгена відкрила свою власну вокальну школу.

20 березня 2012 на каналі 1 +1 стартував новий романтичний проект - документальний серіал «І прийде кохання» / «І прийде любов», в якому бере участь Євгенія Власова.

джерело: ukrfoto.net
додано: 26.03.2012



]]> ]]>

© ukrfoto.net 2006-2019.
Авторські права на фотографії, розміщені в розділах "фото України" та "фото українців", належать їх авторам.
Матеріали сайту, за умови зазначення імені їх автора і посилання на UkrFoto.net, можуть бути використані іншими ресурсами.

Карта сайта: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17