Український інформаційний портал Український інформаційний портал
17.01.2019
 TOP-20 людей
1) Шевченко Тарас Григорович (поет, письменник, художник)
Шевченко Тарас Григорович (поет, письменник, художник)

переглядів: 245556

2) Повалій Таїсія Миколаївна (співачка)
Повалій Таїсія Миколаївна (співачка)

переглядів: 207323

3) Ліхута Ігор (музичний продюсер)
Ліхута Ігор (музичний продюсер)

переглядів: 202446

4) Могилевська Наталя (співачка)
Могилевська Наталя (співачка)

переглядів: 150876

5) Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)
Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)

переглядів: 137117

6) Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)
Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)

переглядів: 128129

7) Шевченко Андрій Миколайович (Футболіст)
Шевченко Андрій Миколайович (Футболіст)

переглядів: 110296

8) Лисенко Микола Віталійович (композитор)
Лисенко Микола Віталійович (композитор)

переглядів: 108901

9) Сумська Ольга В'ячеславівна (актриса, телеведуча)
Сумська Ольга В'ячеславівна (актриса, телеведуча)

переглядів: 105139

10) Костенко Ліна Василівна (поетеса)
Костенко Ліна Василівна (поетеса)

переглядів: 104793

11) Подкопаєва Лілія Олександрівна (гімнастка)
Подкопаєва Лілія Олександрівна (гімнастка)

переглядів: 98026

12) Леся Українка [Косач (Квітка) Лариса Петрівна] (поетеса, письменниця)
Леся Українка [Косач (Квітка) Лариса Петрівна] (поетеса, письменниця)

переглядів: 74505

13) Лижичко Руслана Степанівна (співачка)
Лижичко Руслана Степанівна (співачка)

переглядів: 73207

14) Білокур Катерина Василівна (художниця)
Білокур Катерина Василівна (художниця)

переглядів: 68643

15) Сковорода Григорій Савич (філософ, поет)
Сковорода Григорій Савич (філософ, поет)

переглядів: 61208

16) Кличко Віталій Володимирович (боксер)
Кличко Віталій Володимирович (боксер)

переглядів: 60738

17) Клочкова Яна (спортсменка)
Клочкова Яна (спортсменка)

переглядів: 56869

18) Яма Владислав Миколайович (танцюрист)
Яма Владислав Миколайович (танцюрист)

переглядів: 54013

19) Вєрка Сердючка [Данилко Андрій Михайлович] (артист, співак)
Вєрка Сердючка [Данилко Андрій Михайлович] (артист, співак)

переглядів: 52835

20) Литовченко Влада (модель)
Литовченко Влада (модель)

переглядів: 52512


Знаменитості України

Білик Ірина Миколаївна

(співачка)

Білик Ірина Миколаївна (співачка)Білик Ірина Миколаївна (співачка)Білик Ірина Миколаївна (співачка)Білик Ірина Миколаївна (співачка)Білик Ірина Миколаївна (співачка)
Білик Ірина Миколаївна (співачка)Білик Ірина Миколаївна (співачка)Білик Ірина Миколаївна (співачка)
переглядів: 14621
ua Біографія
Ірина Миколаївна Білик — українська співачка, заслужена артистка України з 1996, народна артистка України (2008).

Ірина Миколаївна Білик народилася 6 квітня 1970 р. у Києві. Будучи у віці 4-х років майбутня зірка вже співала, а з 5-ти років займалася танцями і класичним балетом. Свою професійну пісенну кар\'єру Ірина Білик розпочала у 6 років в дитячому пісенному ансамблі \"Сонечко\", який активно гастролював та брав участь в дитячих та музичних теле- і радіопрограмах. 

Нишком від батьків з 7-ми років співачка почала відвідувати музичну студію, займалась на сусідському фортепіано і паралельно вчилась в театральній студії. Оцінюючи її роботу на сцені, фахівці пророчили маленькій Ірині Білик велике театральне майбутнє. 

У віці 10-ти років Ірина написала свою першу пісню. Після закінчення музичної школи вісімнадцятирічна Ірина Білик почала викладати музику для дітей, мала свій постійний клас. 

1988 року майбутня зірка подає заяву до МХАТу, але серед різнобарв\'я \"синків та доньок мажорів\" і московського бомонду \"провінціалка\" з Києва залишилась поза увагою вступної комісії. 

Однак, вже 1989 р. Ірина Білик стає студенткою київського державного музичного училища ім. Глієра (спеціалізація – естрадний вокал).

Починаючи з 1988 року Іра починає працювати над власним репертуаром і 1989 р. бере участь у фестивалі \"Червона Рута\". Співачка вважає, що невдало виступила на конкурсі, хоча вже тоді вона зуміла привернути серйозну увагу фахівців. Участь у \"Червоній Руті\" 1989 року була першою і останньою участю Ірини Білик в конкурсних акціях як учасника.

Лютий 1990 р. – на фестивалі \"Весняні надії\" (Вінниця) Ірини Білик знайомиться з музикантами гурту \"Аякс\" – Юрієм Нікітіним, Георгієм Учайкіним та Жаном Болотовим. І вже в липні вони створюють гурт під назвою \"Цей дощ надовго\" та з 1991 року розпочинають співпрацю з творчим професійним агентством \"Ростислав Шоу\".

1992 року Ірина знімає своє перше професійне відео на пісню \"Лише твоя\" та стає лауреатом міжнародного фестивалю \"Пісенний Вернісаж. Нова українська хвиля\".

1993 рік – Ірина Білик і \"Цей дощ надовго\", як гості, беруть участь у двох найпрестижніших святах – фестивалі \"Марія\" (Трускавець) та Першому міжнародному фестивалі \"Слов\'янський базар\" (Вітебськ), де вперше виконують концептуально новий для України музичний твір під назвою \"Нова\". 

У грудні 1993 року група \"Цей дощ надовго\" перетворюється у менеджмент Ірини Білик та засновує продюсерське агентство \"Нова\".

У 1994 р. Ірина Білик починає активно гастролювати по Україні, а вже наприкінці року дебютує як ведуча телевізійного новорічного шоу на УТ-1\"Ніч Новорічна\".

Навесні 1995 р. Інформаційна служба США (посольство США в Україні) згідно статистичних досліджень запросила Ірину Білик, як найпопулярнішу співачку країни, для участі у програмі відвідин президентом США Білом Клінтоном Києва (тоді Ірина Білик мала аудієнцію з Білом Клінтоном і його дружиною). 

Восени 1995 р. Ірина Білик вирушає у перший в історії української популярної музики концертний тур \"Нова\", в рамках якого і відбулося перше велике сольне шоу Ірини Білик у Національному палаці \"Україна\" (3600 глядачів), яке пройшло при повному аншлазі. 

1995 року, за опитуванням журналістів \"Мистецькі вершки року–95\", Ірина Білик була названа найпомітнішою постаттю в сучасній українській музиці.

У 1996 році Ірина Білик бере участь у фестивалі \"Таврійські Ігри\", де стає володарем почесної нагороди у галузі сучасної української музики та масових видовищ \"Золота Жар-Птиця\" у номінаціях \"Співачка року\" та \"Пісня року\" (пісня \"Так просто\"). 

1996 року на честь п\'ятиріччя Незалежності України Ірина Білик отримує звання Заслуженої артистки України.

На початку 1997 р. співачка отримує гран-прі фестивалю \"Парад хіт-парадів\", а її пісня \"Так просто\" була названа кращою піснею 1996 року.

З 2 квітня по 15 травня 1997 року Ірина Білик вирушає у найграндіозніший концертний тур в історії українського шоу-бізнесу – всеукраїнський концертний тур \"Так просто\", який пізніше номінувався на здобуття нагороди \"Подія року\" в галузі сучасної української музики та масових видовищ \"Золота Жар-Птиця\". Тур охопив 25 найбільших міст України, де відбулося 38 концертів. 

В ході туру, 23 та 24 квітня 1997 року, в Національному палаці \"Україна\" пройшли вже два шоу Ірини Білик, які двічі зібрали аншлаг, що стало прецедентом в Україні. 1997 року Ірина Білик знову стає володарем двох нагород у галузі сучасної музики та масових видовищ \"Золота Жар-Птиця\" в номінаціях \"Співачка року\" та \"Альбом року\" (альбом \"Так просто\"). 

Наприкінці 1997 р. виходить в світ супер-альбом Ірини Білик \"Фарби\", який розійшовся тільки в Україні тиражем більше, ніж 1 000 000 примірників.

З 14 травня по 2 червня 1998 року Ірина Білик вирушає у свій третій всеукраїнський концертний тур \"Фарби неба\" разом з співачкою Ліндою та Максом Фадєєвим. 

26 травня 1998 р. за повного аншлагу шоу відбулося у київському Палаці спорту. 

16 грудня 1998 р. Ірина Білик стає володарем двох нагород у галузі сучасної музики та масових видовищ \"Золота Жар-Птиця\" в номінаціях \"Співачка року\" та \"Альбом Року\" (альбом \"Фарби\"). Наприкінці 1998 року до десятиріччя своєї творчої та професійної діяльності Ірина Білик видає альбом-збірку \"Краще: 1988—1998\" та влаштовує концерт-презентацію.

27 січня 1999 р. на церемонії вручення нагород \"NOVA records awards\" Ірина Білик стає переможницею у трьох номінаціях: \"Краща співачка\", \"Кращий альбом\" (\"Фарби\"), \"Кращий відеокліп\" (\"А я пливу\"). Також на початку цього року Ірина розпочинає активну роботу у рекламній діяльності: стає \"обличчям\" деяких відомих торгівельних марок та компаній. Протягом року працює у студії звукозапису над новим альбомом. 

22 серпня 1999 року в рамках святкування Дня Незалежності України при повному аншлазі відбувся сольний концерт Ірини Білик у Лондоні. Восени 1999 р. виходить сингл Ірини Білик \"Вибачай\", який розпочинає новий етап творчості співачки. 18 червня 1999 року співачка Ірина Білик стає мамою. В неї народився синочок Гліб (вага –3 кг 420 г, зріст – 50 см). Батьком Гліба є Андрій Оверчук.

1 березня 2000 р. виходить у світ альбом Ірини Білик \"ОМА\", а вже 7 червня в Палаці \"Україна\" відбувся концерт \"ОМА\" (шоу показувався в США, Канаді, Германії, а перші концерти пройшли в кінці серпня в Лондоні та Манчестері).

7 квітня 2001 року Ірині Білик заклали першу в історії \"Зірку\". Відбулося це дійство у клубі \"Голівуд\" і мало назву \"Алея Зірок\", там Ірина презентувала кілька клубних реміксів та нову пісню \"Країна\".

Навесні 2002 року відбулося відкриття нового офіційного веб-сайту співачки www.irynabilyk.com. (і вже через два місяці сайт отримав престижну Інтернет-премію \"Golden Web Award\"). 

У серпні 2002 року на фестивалі \"Yach Film\" (Польща) Ірина отримала нагороду \"Почесний Ях\" в номінації \"Відкриття року\". До кінця року на Mama Music Polska вийшов польський альбом співачки з простою назвою \"Bilyk\". Взимку цього ж року на екранах телевізорів України з \'явилося відео Ірини Білик на пісню \"Твої руки\". 

Навесні 2003 р. Ірина почала записувати новий альбом та оголосила про початок всеукраїнського туру на підтримку нового альбому \"Білик. Країна\". Усі концерти пройшли при повному аншлазі. Новий альбом \"Білик. Країна\" з\'явився у всіх музичних магазинах Києва 21 червня 2003 року. Того ж дня відбулася презентація альбому.

7 червня 2004 Ірина Білик випустила свій перший альбом, записаний російською мовою \"Любовь. Яд\" (за перші 10 днів продажу альбом став платиновим). 

Навесні 2005 року Ірина відправилася у всеукраїнський тур з новим альбомом. Травень 2005 рік – Ірина Білик виступає на молодіжному фестивалі \"Таврійські ігри\".

2006 року Ірина відправилась у всеукраїнський благодійний тур \"Допомогти так легко\". Того ж року на церемонії нагородження премії Showbiz AWARD Ірина була нагороджена в номінації \"Краща співачка\".

14 серпня 2008 року до Дня Незалежності України Президент України присвоїв Ірині Білик звання Народної артистки України.

2010 року Ірина Білик заспівала в дуеті з давньою подругою Ольгою Горбачовою (прем\'єра нового дуету відбулася на церемонії Viva-2010). Найкрасивіші люди України у Національному палаці Україна). Влітку зявилася пісня «Две родных души» — дует із Сергієм Звєрєвим. Восени обидві зірки взяли участь в українському телешоу Зірка+Зірка, активно поширюючи чутки про свій роман.
джерело: www.ex.ua
додано: 23.02.2012]]> ]]>

© ukrfoto.net 2006-2019.
Авторські права на фотографії, розміщені в розділах "фото України" та "фото українців", належать їх авторам.
Матеріали сайту, за умови зазначення імені їх автора і посилання на UkrFoto.net, можуть бути використані іншими ресурсами.

Карта сайта: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17