Український інформаційний портал Український інформаційний портал
20.02.2019
 TOP-20 людей
1) Шевченко Тарас Григорович (поет, письменник, художник)
Шевченко Тарас Григорович (поет, письменник, художник)

переглядів: 246216

2) Повалій Таїсія Миколаївна (співачка)
Повалій Таїсія Миколаївна (співачка)

переглядів: 207452

3) Ліхута Ігор (музичний продюсер)
Ліхута Ігор (музичний продюсер)

переглядів: 202666

4) Могилевська Наталя (співачка)
Могилевська Наталя (співачка)

переглядів: 151051

5) Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)
Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)

переглядів: 137206

6) Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)
Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)

переглядів: 128300

7) Шевченко Андрій Миколайович (Футболіст)
Шевченко Андрій Миколайович (Футболіст)

переглядів: 111272

8) Лисенко Микола Віталійович (композитор)
Лисенко Микола Віталійович (композитор)

переглядів: 109225

9) Сумська Ольга В'ячеславівна (актриса, телеведуча)
Сумська Ольга В'ячеславівна (актриса, телеведуча)

переглядів: 105310

10) Костенко Ліна Василівна (поетеса)
Костенко Ліна Василівна (поетеса)

переглядів: 104905

11) Подкопаєва Лілія Олександрівна (гімнастка)
Подкопаєва Лілія Олександрівна (гімнастка)

переглядів: 99329

12) Леся Українка [Косач (Квітка) Лариса Петрівна] (поетеса, письменниця)
Леся Українка [Косач (Квітка) Лариса Петрівна] (поетеса, письменниця)

переглядів: 74781

13) Лижичко Руслана Степанівна (співачка)
Лижичко Руслана Степанівна (співачка)

переглядів: 73346

14) Білокур Катерина Василівна (художниця)
Білокур Катерина Василівна (художниця)

переглядів: 69285

15) Сковорода Григорій Савич (філософ, поет)
Сковорода Григорій Савич (філософ, поет)

переглядів: 61393

16) Кличко Віталій Володимирович (боксер)
Кличко Віталій Володимирович (боксер)

переглядів: 60917

17) Клочкова Яна (спортсменка)
Клочкова Яна (спортсменка)

переглядів: 56961

18) Яма Владислав Миколайович (танцюрист)
Яма Владислав Миколайович (танцюрист)

переглядів: 54164

19) Вєрка Сердючка [Данилко Андрій Михайлович] (артист, співак)
Вєрка Сердючка [Данилко Андрій Михайлович] (артист, співак)

переглядів: 52905

20) Литовченко Влада (модель)
Литовченко Влада (модель)

переглядів: 52577


Знаменитості України

Кошовий Євген

(артист)

Кошовий Євген (артист)Кошовий Євген (артист)Кошовий Євген (артист)Кошовий Євген (артист)Кошовий Євген (артист)
Кошовий Євген (артист)Кошовий Євген (артист)Кошовий Євген (артист)Кошовий Євген (артист)
переглядів: 11927
ua інтерв'ю
Євген Кошовий: "Головне - володіти добрим почуттям гумору"


"95 квартал". Від самої згадки про цих хлопців одразу покращується настрій. Вони завжди знають, як і де пожартувати. Правда, інколи їхні жарти не всім подобаються.

От нещодавно виникли певні непорозуміння після сценки, в якій пародіювали прем`єр-міністра. Зчинився чималий ґвалт. На щастя, все минулося.

Крім того, що хлопці вдало жартують, вони ще непогано танцюють. Незмінний лідер "95 кварталу" Володимир Зеленський вже переміг у найпопулярнішому українському танцювальному проекті "Танці із зірками". Тепер повторити його успіх пробує "заслужений лисий" України Євген Кошовий. Як воно буде, сам Євген загадувати не береться. Каже, що партнерка його цілком задовольняє, але останнє слово за глядачами та суддями. А всі чутки з приводу того, що він відклав весілля через танці, спростовує відразу. Напередодні 1 квітня наш кореспондент поспілкувався із "заслуженим лисим".

КВК перетворили на шоу-бізнес

-- Євгене, розкажіть про свій шлях у КВК.

-- Уперше мене запросили взяти участь в іграх КВК під час навчання в Луганському коледжі культури та мистецтв. Уже з першого курсу почав виступати на сцені. Згодом пішло-поїхало. Дуже часто їздив на фестиваль КВК у Сочі. Там познайомився з хлопцями із "95 кварталу". Між нами відбулася розмова, проте запрошення одразу не отримав. Лишень через три роки мені зателефонували і запропонували стати одним з членів команди.

-- Колись припускали, що доля так поверне, і ви будете смішити людей?

-- Звичайно, ні про що таке подумати не міг. Знаєте, у світі немає такої людини, яка б могла наперед передбачити свою долю. Так сталося -- і добре. Все, що стається, на краще.

-- Важко було прижитися в КВК?

-- Ніяких особливостей чи дискомфорту не відчував. Мене добре прийняли, я влився у колектив, і почалася буденна робота.

-- Для того, аби стати членом КВК, людина повинна володіти якимось особливими здібностями, мати доволі кумедний зовнішній вигляд чи ще щось?

-- Ніяких критеріїв абсолютно не потрібно. Головне і єдине -- потрібно володіти почуттям гумору. Якщо воно присутнє -- добре, а далі -- у кожного свій шлях.

-- Колись говорили, що у конкурсах КВК беруть участь тільки студенти. Сьогодні він залишився студентською грою чи переріс у площину великого шоу-проекту з давніми традиціями, на якому заробляють гроші?

-- Ви абсолютно маєте рацію. Нині КВК -- це радше бізнес та заробляння грошей. Раніше все було по-іншому. Колись на передньому плані стояла гра, а тепер люди перетворили її на бізнес. На жаль, не можу сказати, що КВК залишився студентською грою.

-- Вам не видається, що останнім часом наплодилося багато другосортних ліг, через які КВК додав людям оскоми? По-перше, рівень команд не той, по-друге, жарти примітивніші.

-- Як на мене, нині все відбувається саме так. Забагато почали крутити цього всього. Довкола тільки й чути: "КВК, КВК, КВК". І люди просто не розуміють, що їм дивитися. Але нічого страшного в цьому немає, адже шоу-бізнес -- це шоу-бізнес...

Претензій від Януковича не отримали

-- Нещодавно в українському телевізійному просторі з`явилася нова гумористична програма "Бійцівський клуб". Її можна назвати конкурентом "Вечірнього кварталу"?

-- Думаю, що ні. Ці програми різняться тим, що у "Вечірньому кварталі" жарти розраховані на будь-яку вікову категорію людей. А у "Бійцівському клубі" жарти радше для молодих, через те гумор там жорстокіший. З тієї причини "Бійцівський клуб" і "Вечірній квартал" не можуть конкурувати один з одним.

-- Нещодавно ви разом з Володимиром Зеленським розіграли сценку між Віктором Януковичем та Ринатом Ахметовим. Як відомо, після цього виникли певні непорозуміння. Якісь оргвисновки від влади були?

-- Після завершення концерту все було нормально. Та вже наступного дня дізналися, що на наші жарти образився прем`єр-міністр, а дехто з його оточення планує провести розслідування. Як вам сказати, вони на нас безпосередньо не тиснули. Ніхто з представників міліцейських органів чи можновдадців не телефонував. Ба більше, жодних погроз на нашу адресу не було. Однак журналісти досить серйозно роздмухували скандал. Вийшла така собі "заморочка". Для нас це був перший такий випадок.

Усі конфлікти у "Танцях із зірками" вигадані

-- Коли вам запропонували взяти участь у проекті "Танці із зірками-2", погодилися відразу чи вирішували колективно, адже вам треба виступити не гірше від Володимира Зеленського?

-- Насправді мене висунули від "95 кварталу". І погодився тому, що було дуже цікаво. Я дивився першу частину проекту "Танці із зірками", спостерігав, як танцював Вовка, -- сподобалося, закортіло чогось навчитися. Хороший проект, люди чудово реагують на це все. Мені сподобалося, як виглядали пари, як вони навчилися танцювати за такий короткий час. Тому до проекту залучений "заслужений лисий" "95 кварталу" Євген Кошовий.

-- Важко було пройти весь курс навчання?

-- Надзвичайно важко, адже професійно танцями я не займався. Та для мене прикладом був Володимир Зеленський. Мені також поталанило з тренером. Ми з Катериною чудово розуміємось. Поки що травми минають нас. Як буде далі, подивимося, наразі намагаємося додати щось нове у наші номери. Як на мене, виходить доволі непогано.

-- Правда, що через свою напарницю у "Танцях із зірками-2" ви відклали власне одруження?

-- Повірте, нічого такого не було. Своє одруження відклав з тієї причини, що у день, на який було призначене весілля, відбувалися зйомки програми "Танці із зірками-2". Партнерка в мене дуже хороша, але через неї весілля не відкладав. Так що в цьому питанні колеги-журналісти трохи наплутали.

-- Хто ваша дівчина? Як познайомилися?

-- Вона танцює у балеті "Freedom". Звати її Ксенія, а народилася вона у Ялті. Чотири роки тому переїхала жити до Києва. Ми ж познайомилися два роки тому і з того часу живемо разом.

-- Невже у "Танцях із зірками-2" все мирно та спокійно? Але чомусь після виходу кожної програми журналісти розповідають про чергові скандали.

-- Мені нічого не відомо про скандали.

-- От, наприклад, писали, що Світлана Лобода майже побилася з Ольгою Горбачовою. Причиною суперечки стала нібито наявність силікону у грудях Лободи.

-- Нічого такого не було. Ситуація доволі спокійна, а все, що поширюється, -- тільки вигадки, скажімо так, недоброзичливців. Який сенс сваритися через проект, який розрахований на вісім тижнів, аби згодом зіпсувати собі стосунки з людьми на ціле життя? Так що конфлікти вигадані.

Немає сенсу відмовлятися від замовлень

-- Студія "95 квартал" дає приватні концерти. Скільки коштує один виступ?

-- До нас надходить дуже багато заявок на проведення корпоративних вечірок. Скільки це коштує, сказати вам не зможу, адже фінансовими питаннями займається наш директор, а з іншого боку, це комерційна таємниця. Переважно запрошення отримуємо від різних фірм, буває, що хтось має бажання подивитися на нас у день свого народження.

-- Від політиків часто надходять замовлення?

-- Звичайно. Ось на День міліції, коли Міністерством внутрішніх справ України керував Луценко, ми виступали у Дніпропетровську.

-- Запрошення отримуєте тільки з України?

-- Ні. Чимало запрошень буває з Росії, інколи із США трапляються. Ми ніколи не відмовляємося від замовлень, хоча маємо достатньо роботи в Україні. Просто складений визначений графік роботи, яким займається директор, тому у вільні дні завжди намагаємося десь виступати. Сенсу відмовлятися немає.

-- Коли "95 квартал" можна буде побачити з програмою у Львові?

-- Сказати щось наперед дуже важко. От зараз у нас триває тур Східною Україною. Чесно зізнаюся, що не знаю, коли знову приїдемо на Західну Україну.

На друзів не ображаюся

-- Через кілька днів -- 1 квітня. Вас часто розігрують у цей день?

-- Минулого року хлопці мене розіграли за повною програмою. Зранку, як завжди, приїхав до офісу власною машиною. Припаркувався і пішов на роботу. Цілий день працювали, а ближче до завершення дня вийшов на вулицю й не побачив авто. В мене відразу почалася страшна істерика: "Як так? Хто викрав моє авто?" А виявилося, що хлопці знайшли евакуатор, заплатили водієві гроші, і той просто перевіз мою машину за ріг будинку.

-- Не образилися?

-- Та ні. Вони ж недовго приховували свою причетність до фальшивого викрадення. Якихось кілька хвилин -- і зізналися, де автомобіль. Та й для чого ображатися, адже на те воно 1 квітня.

-- Цього року плануєте "помститися"? Вже придумали якийсь розіграш?

-- Наперед нічого розповідати не буду. Та й зараз вони всі поруч біля мене, то почують і будуть готові (сміється -- А.П.). Якщо серйозно, то наразі нічого конкретного у думках немає. Все може статися абсолютно спонтанно. Зараз маємо багато роботи, але, повірте, щось таки придумаємо.

-- Ваше прізвище Кошовий. Ви маєте якісь родинні зв`язки з одним з керівників підпільної організації "Молода гвардія" у місті Краснодоні Луганської області, Героєм Радянського Союзу Олегом Кошовим?

-- На жаль, мені нічого конкретно не відомо. Я глибоко не вникав в історію свого роду. А люди, які прославилися в історії, є тільки однофамільцями і не більше. Правда, не буду остаточно стверджувати про відсутність якихось родинних зв`язків, проте я ніколи з цим не стикався.
джерело: portal.lviv.ua
додано: 04.05.2007
ua інтерв'ю
Евгений Кошевой: «Мама копит деньги на SMS-ки»

Евгений Кошевой на паркете шоу «Танцы со звездами-2» - это два в одном. В новом сезоне популярного телепроекта «1+1» он заменил сразу двух героев прошлой программы: по прическе – Влада Яму, а по принадлежности к «95-му кварталу» – Владимира Зеленского.

Евгений Кошевой: «Мама копит деньги на SMS-ки»

Светлана Цыбанева, специально для STARS

Евгений Кошевой на паркете шоу «Танцы со звездами-2» - это два в одном. В новом сезоне популярного телепроекта «1+1» он заменил сразу двух героев прошлой программы: по прическе – Влада Яму, а по принадлежности к «95-му кварталу» – Владимира Зеленского.

- Евгений, говорят, принять участие в этом проекте вас надоумил именно Зеленский. Сказал: «Я смог, значит, ты тоже сможешь!».

- Вова сказал - Вова сделает. Он главный.
- То есть вас выдвинули от всего коллектива «95 квартала»?

- Да, можно и так сказать. Но я согласился и потому, что мне самому было очень интересно. Конечно, я смотрел первую часть проекта «Танцы со звездами», смотрел, как танцевал Вовка. Мне понравилось. Захотелось чему-то научиться. Понравилось, как люди реагировали на шоу, как танцевали пары, как они научились танцевать за такое короткое время. Мне самому захотелось поучаствовать. Тем более с такой красивой партнершей.

- Вы раньше танцевали?

- Нет. Первый раз стал к станку.

- Какие ощущения?

- Болят ноги, шея. Шея болит, потому что надо все время держать спину. А я склонен к сутулости, и Катя гоняет меня все время: «Ровняй спину». Ну, надо так надо - будем ровнять.
- Зеленский дает советы какие-нибудь?

- Я у него спрашивал только, как он чувствовал себя после квикстепа. Он сказал, что этот танец придумали уроды и мазохисты. В чем-то я с ним уже согласен.

- На основную работу у вас остается еще время после репетиций?

- К сожалению, приходится ее совмещать с танцами.

- Не мешает ли комедийное амплуа актера «95-го квартала»?

- Я учился на актерском факультете. Там к комедийному жанру не относились, как к апогею актерского искусства. Больше все-таки присутствовал драматический акцент. Я надеюсь, что мне удастся лавировать и в других жанрах.

- Просто зритель привык воспринимать вас только в комедийных образах...

- Да. Но будем надеяться… Зрителю надо дать привыкнуть к тому, что это все-таки другой проект, не комедийный, а более серьезный. Будем стараться не очень смеяться и выполнять танцы, как надо.
- Хоть маломальская физическая подготовка у вас есть?

- Когда-то очень давно я занимался кикбоксингом. Это все на данный момент. Еще сейчас дома моя девушка помогает делать растяжки.

- А она умеет?

- Да. Она тоже танцует, занимается современными танцами.

- То есть у Вас два консультанта – Зеленский и ваша девушка.

- Теперь уже три. Включаю Катю.

- Вы с вашей партнершей находите общий язык?

- Я ученик и останусь учеником до конца проекта, пока мы не закончим репетировать.

- Ваша личная цель в этом проекте?

- Выучить десять танцев.

- Какие из танцев нравятся больше нравится, какие - меньше?

- Пока больше, наверное, ча-ча-ча, потому что квикстеп – танец намного сложнее. В медленном фокстроте сложны все эти подъемы, каблучок, носочек, это все настолько трудно… Но придется запоминать.
- Как ваши близкие отнеслись к вашему участию в проекте?

- Мама позвонила, сказала, что будет копить деньги на sms-ки.

-Тренировки отнимают много времени. На личную жизнь еще сил хватает?

- Мне, в принципе, кроме как о работе думать-то не о чем. О личной жизни, естественно, тоже думаю, но работа - прежде всего. Не будет работы, не будет денег. Не будет денег – не будет личной жизни. А девушки сейчас привередливые. Так что долго я над вопросом об участии в проекте не раздумывал, зная, сколько сил будет на это уходить. Была, может быть, какая-то секундная пауза.
джерело: stars.glavred.info
додано: 18.04.2007]]> ]]>

© ukrfoto.net 2006-2019.
Авторські права на фотографії, розміщені в розділах "фото України" та "фото українців", належать їх авторам.
Матеріали сайту, за умови зазначення імені їх автора і посилання на UkrFoto.net, можуть бути використані іншими ресурсами.

Карта сайта: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17