Український інформаційний портал Український інформаційний портал
19.02.2019
 TOP-20 людей
1) Шевченко Тарас Григорович (поет, письменник, художник)
Шевченко Тарас Григорович (поет, письменник, художник)

переглядів: 246195

2) Повалій Таїсія Миколаївна (співачка)
Повалій Таїсія Миколаївна (співачка)

переглядів: 207438

3) Ліхута Ігор (музичний продюсер)
Ліхута Ігор (музичний продюсер)

переглядів: 202663

4) Могилевська Наталя (співачка)
Могилевська Наталя (співачка)

переглядів: 151047

5) Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)
Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)

переглядів: 137202

6) Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)
Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)

переглядів: 128289

7) Шевченко Андрій Миколайович (Футболіст)
Шевченко Андрій Миколайович (Футболіст)

переглядів: 111231

8) Лисенко Микола Віталійович (композитор)
Лисенко Микола Віталійович (композитор)

переглядів: 109218

9) Сумська Ольга В'ячеславівна (актриса, телеведуча)
Сумська Ольга В'ячеславівна (актриса, телеведуча)

переглядів: 105307

10) Костенко Ліна Василівна (поетеса)
Костенко Ліна Василівна (поетеса)

переглядів: 104895

11) Подкопаєва Лілія Олександрівна (гімнастка)
Подкопаєва Лілія Олександрівна (гімнастка)

переглядів: 99280

12) Леся Українка [Косач (Квітка) Лариса Петрівна] (поетеса, письменниця)
Леся Українка [Косач (Квітка) Лариса Петрівна] (поетеса, письменниця)

переглядів: 74773

13) Лижичко Руслана Степанівна (співачка)
Лижичко Руслана Степанівна (співачка)

переглядів: 73342

14) Білокур Катерина Василівна (художниця)
Білокур Катерина Василівна (художниця)

переглядів: 69263

15) Сковорода Григорій Савич (філософ, поет)
Сковорода Григорій Савич (філософ, поет)

переглядів: 61390

16) Кличко Віталій Володимирович (боксер)
Кличко Віталій Володимирович (боксер)

переглядів: 60906

17) Клочкова Яна (спортсменка)
Клочкова Яна (спортсменка)

переглядів: 56954

18) Яма Владислав Миколайович (танцюрист)
Яма Владислав Миколайович (танцюрист)

переглядів: 54158

19) Вєрка Сердючка [Данилко Андрій Михайлович] (артист, співак)
Вєрка Сердючка [Данилко Андрій Михайлович] (артист, співак)

переглядів: 52902

20) Литовченко Влада (модель)
Литовченко Влада (модель)

переглядів: 52574


Знаменитості України

Віра Брежнєва
[Галушка Віра Вікторівна]

(актриса, співачка, телеведуча)

Віра Брежнєва [Галушка Віра Вікторівна] (актриса, співачка, телеведуча)Віра Брежнєва [Галушка Віра Вікторівна] (актриса, співачка, телеведуча)Віра Брежнєва [Галушка Віра Вікторівна] (актриса, співачка, телеведуча)Віра Брежнєва [Галушка Віра Вікторівна] (актриса, співачка, телеведуча)Віра Брежнєва [Галушка Віра Вікторівна] (актриса, співачка, телеведуча)
Віра Брежнєва [Галушка Віра Вікторівна] (актриса, співачка, телеведуча)Віра Брежнєва [Галушка Віра Вікторівна] (актриса, співачка, телеведуча)Віра Брежнєва [Галушка Віра Вікторівна] (актриса, співачка, телеведуча)Віра Брежнєва [Галушка Віра Вікторівна] (актриса, співачка, телеведуча)Віра Брежнєва [Галушка Віра Вікторівна] (актриса, співачка, телеведуча)
переглядів: 13424
ua Біографія
Віра Брежнєва - українська співачка, Колишня учасниць жіночого російськомовного поп-гурту «ВІА Гра». Найкрасівіша жінка України 2010 року за версією журналу «Viva!».

Віра Брежнєва народилася в українській глибинці - у передмісті Дніпропетровська Дніпродзержинську - 3 лютого 1982 року. У сім\'ї співробітника Придніпровського хімічного заводу та працівниці металургійного комбінату, крім Віри, підростало ще три дочки - старша Галина і молодші двійнята Віка і Настя.

До сцени Віру підштовхнув тато. Під час відпустки в одному з будинків відпочинку він поставив 4-річну Віру на сцену і сказав: «Танцюй». З тих пір дівчина не може зупинитися. У школі, до речі, майбутня знаменитість була зіркою вечорів. Вона прекрасно танцювала, грала в спектаклях головні ролі, а так же займалася спортом.

З дитинства Віра Брежнєва приділяла багато часу своїй зовнішності і освіти. Дівчина займалася спортом, танцями, вчилася в музичній школі, брала участь у шкільних конкурсах та виставах. Про кар\'єру в шоу-бізнесі Віра ніколи й не думала. В підлітковому віці майбутня артистка мріяла вступити на юридичний факультет. В результаті стала студенткою заочного відділення Дніпропетровського Інституту Інженерів Транспорту за фахом економіст. Закінчила курси секретарів-референтів і навіть водіїв, займалася з репетиторами іноземними мовами.

Початок кар\'єри

Життя Віри Брежнєвої кардинально змінилася після участі в конкурсі «Міс Дніпропетровськ». Дівчина не дійшла до фіналу, оскільки під час відбіркових турів її помітили продюсери популярного тріо «ВІА ГРА».

Співачка стала третьою учасницею колективу і поміняла провінційний український містечко на російську столицю. У той час, як мама щосили будувала кар\'єру в Москві, доньку Соню виховували бабуся й дідусь. До речі, справжнє прізвище Віри зовсім не Брежнєва, а Галушка. Таку прізвище продюсери порахували не занадто підходящої для сцени і придумали їй псевдонім. Оскільки Віра була землячкою генсека, то вирішено було поміняти прізвище на Брежнєва.

«ВІА Гра»

Вперше в складі «ВІА ГРИ» Віра показала себе в 2002 році. Перший диск тріо «Попытка номер 5» був моментально переписаний «під Віру». А кліп «Не оставляй меня, любимый!», За участю новоспеченої співачки, зайняв лідируючі позиції в хіт-парадах країн СНД.

До речі, диск з цією композицією настільки сподобався американському астронавтові Майклу Фоулі, що він узяв його з собою у відрядження на космічну станцію.

Кар\'єра Віри Брежнєвої розвивалася так само стрімко, як і популярність сексапільного тріо. Кожна пісня незмінно ставала хітом, а сама група постійно отримувала перші місця у всіляких хіт-парадах.

У 2007 році співачка покинула колектив, оскільки група постійно змінювала солісток. Віра Брежнєва пробула у складі групи чотири роки. За цей час було записано кілька альбомів: у 2003 році «Стоп! Знято!», В тому ж році диск «Биология», через рік «Stop! Stop! Stop!», Ще через три роки вийшов «L.M.L.».

При Вірі Брежнєвій «ВІА Гра» досягла шаленого успіху, а в 2003 році склад групи (Анна Седокова, Віра Брежнєва Надія Грановська) названий «золотим».

До речі, Віра Брежнєва за версією журналу MAXIM визнана найсексуальнішою жінкою Росії - 2007. «Hello» ж визнав Віру Брежнєву найстильнішою в Росії.

Життя без «ВІА Гри»

Повернулася на екрани телевізорів Віра в 2008 році. Правда, вже в якості телеведучої програми на «Першому каналі» «Магия десяти». Після цього, одне за іншим співачці і вже теледіва, почали надходити пропозиції зіграти в кіно і взяти участь в телепроектах, наприклад, шоу «Ледниковый период». Паралельно з цим Віра Брежнєва почала будувати сольну кар\'єру співачки. Уже в травні 2008 року з\'явилося перше відео артистки під назвою «Я не играю», через півроку Віра порадувала шанувальників другий кліп на пісню «Нирвана».

На початку осені 2009 року в ефір Першого каналу вийшло шоу імпровізацій «Южное Бутово» Олександра Цекало. Віра стала постійною учасницею проекту. Однак, після чотирьох випусків передачі пішла в декрет. Після народження другої доньки співачка знову знімається в шоу. Крім цього, дівчина виступила в якості судді українського шоу «Суперзiрка». З вересня 2010 Брежнєва веде програму на «Дембельский альбом» в ефірі «Русского радио».

Влітку 2010 році Віра Брежнєва з\'явилася на Премії Муз-ТВ 2010 разом з Даном Баланом. Через кілька місяців музиканти представили своє спільне творіння під назвою «Лепестками роз». Крім цього, в листопаді того ж року був представлений перший сольний альбом співачки «Любовь спасет мир» з 11 пісень і 2 реміксів. За однойменну пісню з диску віра отримала першу статуетку премії «Золотой граммофон».

19 лютого 2011 в Києві відбулася шоста щорічна церемонія нагородження переможців номінації «Найкрасивіші люди України-2010», ініціатором і організатором якої виступає журнал Viva!. Віра Брежнєва стала переможницею в номінації «Найкрасивіша жінка Україна».

8 березня 2011 вийшов диск «Вера Брежнева. Секреты красоты». 18 травня відбулася прем\'єра пісні «Реальне життя». На нову пісню був знятий відеокліп в Непалі. Прем\'єра однойменного відеокліпу відбулася 7 червня на сайті YouTube на легальному каналі російської музики Ello. 30 листопада вийшов офіційний сингл пісні «Sexy Bambina», пізніше вийшов однойменний відеокліп.

Кінокар\'єра

Віра Брежнєва зарекомендувала себе не тільки як видатна співачка, але і як відмінна актриса. Дебютувала дівчина в кіно в 2005 році. Віра зіграла роль Мотрі в українському фільмі «Сорочинская ярмарка» режисера Семена Горова. Чоловік зняв мюзикл спеціально для російського «Первого канала». В основу стрічки лягла однойменний твір Миколи Гоголя. Разом з Вірою Брежнєвої на знімальний майданчик вийшли такі імениті зірки як Георгій Хостікоєв, Софія Ротару, Руслана Писанка, Андрій Федорцов і Юрій Гальцев.

Віра Брежнєва на відео

Режисерові Семену Горову сподобалася робота Віри Брежнєвої і він запрошує її до співпраці через рік. Дівчина на цей раз грає в музичній комедії «Звездные каникулы». Партнерами співачки стали Софія Ротару, Ольга Сумська, Діма Білан, а так само Ольга Волкова та Юрія Гальцев. Фільм розповідає про пісенному конкурсі під назвою «Космовидение», на який потрапляє ціла сім\'я і плутає ділкам шоу-бізнесу всі карти.

Через три роки, в 2009, Віра Брежнєва знову з\'являється на широкій екрані. Дівчина взяла участь у романтичній комедії режисера Марюса Вайсберга «Любовь в большом городе». Історія оповідає про трьох товаришів (яких грають Олексій Чадов, Вілле Хаапасало та Володимир Зеленський), які працюють у величезному Нью-Йорку і мають ні до чого не зобов\'язують відносини з жінками. Успіх супроводжує хлопцям до тих пір, поки вони не розуміють, що такі інтимні стосунки у них будуть лише з коханою дівчиною. Віра Брежнєва в стрічці грає дівчину Каті.

До речі, для картини співачка записала саундтрек «Любовь в большом городе» і зняла до нього свій третій кліп. Сам же фільм сподобався російському глядачеві і зібрав непогані касові збори. Після такого успіху було вирішено зняти продовження картини «Любовь в большом городе 2», в якому так само взяла участь Віра Брежнєва. А напередодні виходу стрічки на широкі екрани з\'явився кліп «Дискотеки Аварии» «Лето всегда», в якому знялися головні героїні фільму Віра Брежнєва, Світлана Ходченкова і Настя Задорожна.

Особисте життя

Мамою співачка стала в 19 років. Від Віталія Войченко, з яким дівчина прожила кілька років цивільним шлюбом, народилася донька Соня. Про шлюб артистка вважає за краще не розповсюджуватися. Відомо, що Віталій і Віра розлучилися після того, як дівчина завагітніла. За наполяганням мами співачка народила свого первістка. На всі розмови про батька дівчинки накладено табу, втім, як і на Запоріжжі, звідки Віталій Войченко родом.

Восени 2006 року Віра Брежнєва стала цивільною дружиною відомого українського бізнесмена і мільйонера Михайла Кіпермана. Пара офіційно оформила свої стосунки лише в 2010 році і стала, по паспорту, Вірою Кіперман. Пара виховує спільну дочку Сару, яка народилася незадовго до одруження. Це перший законний бійок для Віри Брежнєвої.
джерело: ukrfoto.net
додано: 07.03.2012
ru Фильмография
Роли в кино

2012 Любовь в большом городе-3
2012 Джунгли
2011 Ёлки-2 (киноальманах)
2010 Любовь в большом городе-2
2010 Ёлки (киноальманах)
2009 Любовь в большом городе
2007 Первый дома
2006 Звёздные каникулы
2004 Сорочинская ярмарка
джерело: lichnosti.net
додано: 25.02.2012]]> ]]>

© ukrfoto.net 2006-2019.
Авторські права на фотографії, розміщені в розділах "фото України" та "фото українців", належать їх авторам.
Матеріали сайту, за умови зазначення імені їх автора і посилання на UkrFoto.net, можуть бути використані іншими ресурсами.

Карта сайта: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17