Український інформаційний портал Український інформаційний портал
17.01.2019
 TOP-20 людей
1) Шевченко Тарас Григорович (поет, письменник, художник)
Шевченко Тарас Григорович (поет, письменник, художник)

переглядів: 245570

2) Повалій Таїсія Миколаївна (співачка)
Повалій Таїсія Миколаївна (співачка)

переглядів: 207325

3) Ліхута Ігор (музичний продюсер)
Ліхута Ігор (музичний продюсер)

переглядів: 202449

4) Могилевська Наталя (співачка)
Могилевська Наталя (співачка)

переглядів: 150878

5) Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)
Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)

переглядів: 137119

6) Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)
Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)

переглядів: 128138

7) Шевченко Андрій Миколайович (Футболіст)
Шевченко Андрій Миколайович (Футболіст)

переглядів: 110313

8) Лисенко Микола Віталійович (композитор)
Лисенко Микола Віталійович (композитор)

переглядів: 108905

9) Сумська Ольга В'ячеславівна (актриса, телеведуча)
Сумська Ольга В'ячеславівна (актриса, телеведуча)

переглядів: 105140

10) Костенко Ліна Василівна (поетеса)
Костенко Ліна Василівна (поетеса)

переглядів: 104794

11) Подкопаєва Лілія Олександрівна (гімнастка)
Подкопаєва Лілія Олександрівна (гімнастка)

переглядів: 98047

12) Леся Українка [Косач (Квітка) Лариса Петрівна] (поетеса, письменниця)
Леся Українка [Косач (Квітка) Лариса Петрівна] (поетеса, письменниця)

переглядів: 74512

13) Лижичко Руслана Степанівна (співачка)
Лижичко Руслана Степанівна (співачка)

переглядів: 73211

14) Білокур Катерина Василівна (художниця)
Білокур Катерина Василівна (художниця)

переглядів: 68670

15) Сковорода Григорій Савич (філософ, поет)
Сковорода Григорій Савич (філософ, поет)

переглядів: 61217

16) Кличко Віталій Володимирович (боксер)
Кличко Віталій Володимирович (боксер)

переглядів: 60741

17) Клочкова Яна (спортсменка)
Клочкова Яна (спортсменка)

переглядів: 56870

18) Яма Владислав Миколайович (танцюрист)
Яма Владислав Миколайович (танцюрист)

переглядів: 54019

19) Вєрка Сердючка [Данилко Андрій Михайлович] (артист, співак)
Вєрка Сердючка [Данилко Андрій Михайлович] (артист, співак)

переглядів: 52836

20) Литовченко Влада (модель)
Литовченко Влада (модель)

переглядів: 52514


Знаменитості України

Ані Лорак
[Куєк Кароліна]

(співачка)

Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)
Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)
Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)
переглядів: 137120
ua інтерв'ю
Лорак хоче заміж, але спершу вона стане мамою...
Ані Лорак часу на те, щоб вдома потренуватися в кулінарному мистецтві, катастрофічно не вистачає. Проте в неї завжди є час забігти до коханого у їхній спільний ресторанчик і перекусити там. Стоїть же коло плити співачка нечасто.

"Мабуть, востаннє це було тиждень тому. Вчора я приїхала з Одеси – відразу сюди. Мене нагодували, напоїли, я дала інтерв’ю, трішки відпочивала. Просто дуже насичений графік, і знайти в цьому ще час для кухні – неможливо. Приходжу додому, і єдине, що я хочу, – це змити макіяж, відпочити, переодягтись, простежити за якимись новинками по телевізору, тому що останнім часом події взагалі нагадують якийсь серіал, і ти за ними не встигаєш", - пояснила Кароліна в інтерв‘ю "Уніан".
До того ж поп-зірка абсолютно довіряє шеф-кухарю свого ресторану, який вже знає всі її смаки. "І, коли я приходжу й кажу "салат", він вже знає який. Хлопці й дівчата-офіціанти в ресторані вже знають, що та як, наприклад, якщо чай, то лише фруктовий", - розповідає вона.

Однак застілля як спосіб відпочинку не для Ані. "Культурний відпочинок – це відпочинок не "обличчям у салат", - переконана вона.

А головним у ресторані співачки наразі лишається її турецький бойфренд і потенційний майбутній чоловік Мурат.

"Коли я аналізую, що йому довелося пережити: покинув свою країну, сім’ю, роботу, геть усе. Йому довелося почати все спочатку – у іншій країні... Ми спілкуємося трішки англійською, трішки російською, зараз він навіть учить українську. Коли ми сидимо за столом, обов’язково один тост за Україну. І я скажу, що в нас немає взагалі жодних розбіжностей, навіть, якщо з’являються якісь непорозуміння, які часом бувають у всіх людей, то завжди допомагає мова кохання", - поділилася Лорак.
"Нас об’єднує кохання – це те почуття, яке нас поєднало в принципі. Це щось чисте та справжнє, тому що в мене в житті було багато пропозицій, варіантів і досвіду спілкування", - запевнила співачка, яка вже не приховує, що дуже хоче заміж.

"Безумовно, є плани вийти заміж, тому що цього хочеться. Якщо донедавна, я казала про те, що сама маю прийти до цього, і я не готова до заміжжя, то зараз можу сказати, що мені хочеться цього. Прийшов час, коли мені хочеться гарного весілля, дітей, великого будинку, собаку, а також будинок біля моря", - зізнається вона.

Однак остаточних планів щодо одруження Кароліна і досі не розкриває: "Знаєте, хочеться зараз насолодитися цим романтичним періодом: ми йдемо тримаючись за руки, кажемо одне одному гарні слова, і це нагадує якусь казку. Я максимально налаштована бути зі своєю коханою людиною, хочеться всього-всього, що повинна відчути жінка: материнства, зіграти роль дружини, гідної "Оскара"... Плани і мрії є, але коли це збудеться, - ми поки конкретно про це не говорили, але думаємо, що це здійсниться".
Хоча частково відчути себе мамою Кароліна може вже тепер. Як відомо, теперішній лідер "Танців із зірками-2" Лілія Подкопаєва свою доньку назвала Ліною саме на її честь.

"Мене запросили бути хресною мамою, і в житті я допомагатиму їй, своїм ореолом обігріватиму її... Хрестин ще не було, "наша мама" танцює, зараз уся в проекті "Танці з зірками–2". Планували на березень, але весь вільний час займає цей проект. Це, мабуть, буде квітень або ближче до літа, бо до цієї події теж потрібно підготуватися", - розповіла по секрету співачка.

А поки Ані Лорак готується і шукає щось цікавеньке на подарунок для своєї майбутньої похресниці, вона тільки мріє і плекає свої амбіції:

"Амбіції, безумовно, в мене є – заспівати з такими світовими зірками, як Робі Вільямс, Джордж Майкл. Я чула, що Елтон Джон їде до Києва, і я думаю, що все-таки це збудеться... Звичайно, мені б хотілося зустрітися з ним і заспівати. Це моя мрія".
Між іншим, Лорак через її популярність і до політики затягти намагались, та співачка на це не пристала: "Постійно якісь політичні пропозиції лунають, але я дуже далека від політики, я нікому не довіряю. Я знаю, що в усіх політичних іграх артисти, прості люди – іграшки, ними маніпулюють", - впевнена Лорак.

А зуб на політику й політиканство Кароліна має ще з пори "Євробачення" 2005 року. Тоді замість неї, на конкурс поїхали "Ґринджоли", при тому що Лорак перемагала за інтерактивним голосуванням.

"Ми пройшли всі етапи, і за три дні – якісь телефонні дзвінки... Я питаю, чи можна дізнатися, за кого ці дзвінки, мені відповідають, що за вас прийшло більше, але значно пізніше, тобто натискається кнопка, й вони приходять пізніше..," – згадує вона з досадою.

"Мені було дуже боляче, тому що це сталося саме в Україні, причому безкарно. Усі знайшли якусь мотивацію. Той імідж країни, ті люди, ті обличчя, які представляли Україну – це була ганьба, і мені було соромно за це. Це було зроблено на рівні керівництва держави. І зараз відбувається усе так само, тобто хтось кимсь маніпулює", - висловила свою думку Кароліна.
В будь-якому разі Ані Лорак з політикою нічого спільного мати не хоче.

"Ще я не люблю політику, тому що мій брат загинув у Афганістані, і тоді це ще був "інтернаціональний обов’язок". Зараз ніхто не може сказати, кому він був потрібен і для чого залинуло стільки людей. Тому в цьому сенсі краще триматися якомога далі й займатися своєю справою", - сказала вона і додала:

"Втім, навіть якщо тобі здається, що ти береш активну роль у політиці, політика все одно бере активнішу роль у твоєму житті".
джерело: tabloid.com.ua
додано: 13.04.2007
ru інтерв'ю
Ани Лорак: «Если людям хочется общаться на том или ином языке, нужно прислушиваться к их мнению»
Вопрос от Тани: – Привет, Каролиночка! Когда вы собираетесь выпускать в продажу новый альбом 'Smile' за границей? И на какую песню будет следующий видеоклип?

Ани Лорак: – Спасибо за вопрос, только что вернулась из Лондона, где обсуждался вопрос релиза в Европе. Сейчас выбираем страну, с которой будем стартовать первой. Будет ли это Франция или Германия, пока выбираем из этих территорий. Относительно клипа - скоро будет снят клип на песню "Розкажи".

Вопрос от Юли: – Каролиночка, когда будет концерт в Виннице?
Ани Лорак: – Приглашайте - приедем!

Вопрос от Kora: – Кого вы будете поддерживать на парламентских выборах? В чью поддержку будут проходить ваши концерты?

Ани Лорак: – Никого не буду поддерживать. Я - голубь мира! Эту позицию я могу поддерживать, и ее я чувствую.

Вопрос от Александра: – Каролина, что появится нового в твоем творчестве в этом году?

Ани Лорак: – Будут новые песни, планируется переиздание альбома «Smile» на украинском языке, будут новые клипы, новые проекты. И, конечно же, главное событие - релизы моих альбомов за границей, в Европе. Над этим мы сейчас очень плотно работаем.

Вопрос от Vlad: – Я ваш очень старый поклонник. Пожалуй, с самого первого вашего телевыступления в Украине. Но вот уже семь лет, как работаю в США, и тут не могу найти в продаже ни ваших фильмов, ни песен. Очень жаль. Вопрос такой - ваши продюсеры что-то делают для того, чтобы ваше творчество было известно в США? С уважением и преклонением перед вашей красотой и всеми вашими талантами.
Ани Лорак: – Спасибо огромное! Мои украиноязычные альбомы можно приобрести на моем сайте www.anilorak.com, и даже последний альбом «Smile» с эксклюзивной фотографией и автографом. Буду очень рада приехать в гости в США с концертами.

Вопрос от Сашок: – Каролина, будут ли у тебя новые русские или украинские песни? И когда их ждать?

Ани Лорак: – Да, будут. Некоторые песни с англоязычного альбома переведены на русский язык и отправлены в Москву. Параллельно мы работаем над новыми украиноязычными композициями.

Вопрос от Ольги: – Как Вы относитесь к тому, что некоторые отечественные деятели культуры, в том числе певцы, уж слишком активно в последнее время занялись политикой, выступая за ту или иную политическую силу? Какую Вы занимаете позицию в этом вопросе?
Ани Лорак: – Я считаю, что политики должны заниматься политикой, а певцы - пением. Если нарушить эту гармонию, начнется бардак.

Вопрос от Яны: – Я уже много лет являюсь фанаткой вашего творчества, спасибо, что Вы есть! И скажите, когда вы посетите г. Луганск, мы Вас тут очень ждем...

Ани Лорак: – Спасибо большое, привет Луганску! Приглашайте - приедем. Замечательный город, добрые люди.
Вопрос от Данильченко Александра: – Вы планируете и дальше придерживаться своего стиля исполнения песен либо будут изменения в подборе репертуара? Когда выйдет Ваш следующий альбом?

Ани Лорак: – Пока мне нравится то, что я делаю. Почему говорю пока? Потому что в жизни все меняется, и мне нравится экспериментировать. Я открытый человек в музыке, в общении, в жизни. Но то, что мы нашли в последнем альбоме - это результат огромной 3-летней работы, и я горжусь, что мы нашли именно этот стиль.

Вопрос от Анны: – Привет! У меня вопросик есть, связанный с твоими рождественскими каникулами! Я была в отеле Риксос Прикарпатье в то же время и имела счастье тебя там видеть несколько раз! Думаю, все было прилично и без вмешательства в личное пространство! Так вот, в связи с этим целых 3 вопроса, буду рада прочитать ответ хотя бы на один из них:-))) 1) Я видела тебя раз 5-6 и поначалу была удивлена, насколько воспитанные отдыхающие,что никто не бросался под ноги с криками "Будь моей женой", "Я не могу без тебя" и т.д. и т.п. А недавно я прочитала на твоем сайте, что детишки не давали прохода с автографами! Я чего-то не заметила? 2) Твоё выступление на Рождество было запланировано или нет? А то как-то смазанно получилось: администрация на вопросы прямо не отвечала, но при упоминании имени Ани Лорак загадочно улыбалась, так что большинство постояльцев надеялись тебя услышать. 3) Опять-таки во время Рождественского вечера в конференц-зале ты присутствовала в зале как гость, стояла скромненько сзади, я как раз близко сидела. У меня в сумочке был припасен фотоаппарат, хотелось запечатлеть себя с любимой певицей, но папа на мои просьбы сфотографировать как отрезал: "Это крестьянство, человек здесь отдыхает, а не позирует". А я, честно говоря, до сих пор жалею,что не подошла.....Так кто был прав, я или папа? Заранее большое спасибо, выражаю глубочайший респект!!!!!!!! Аня, г. Донецк, 16 лет
Ани Лорак: – 1. Я познакомилась с детьми из Одессы, и в последний день моего отдыха у меня организовался маленький фан-клуб. Мы просто кушали конфеты, играли в боулинг, танцевали на дискотеке.

2. Да, я слышала тоже, что люди ждали моего выступления, мне даже дарили цветы и высказывали свое недовольство, почему я не пою. Но, поверьте, впервые в жизни я приехала отдохнуть по приглашению друзей и почувствовала себя "белым человеком".

3. Тебе решать, я, в свою очередь, всегда открыта к общению, и ты бы меня не смутила. Но папа - мудрый человек.

Вопрос от Саши: – Каролиночка, ты - ангел, сошедший с небес на землю. Когда я прослушал песню "Анюта", я понял, как назову свою будущую дочурку. Я горжусь, что живу в одном государстве с таким прекрасным человеком. Ты - солнышко, которое согревает окружающих тебя людей и дарит тепло тем, кто слушает твои песни во всех уголках планеты. Спасибо, что ты есть. Мое тебе почтение, преклоняюсь!
Ани Лорак: – Спасибо огромное за теплые слова! Для таких мгновений я пою, работаю, записываю песни. Я очень рада, что у меня есть такие друзья.

Вопрос от Lex Bay: – Dear Karolina, you so smart and sweetheart. Thanks for your great songs. They make people much better and can change the world. All Russian/Ukrainian and international community will be happy to see you in Canada. Do you plan to trip to Canada? And how we can help to make that event come soon?

Ани Лорак: – I would like to visit Canada. If you could find possibility to invite me, I would be happy to sing for you, because I got really crazy album "Smile" and I really want to find new friends all over the world.

Вопрос от Вадима, г. Горловка: – Красивая внешность, прекрасный голос, карьера, поклонники!!! А чего не хватает в жизни? И еще один вопрос. Ани Лорак - Тина Кароль, союзницы или соперницы? ...Эх, был бы я помоложе! Каролина - ты прелесть!
Ани Лорак: – Все в ваших руках! :) Я рада, что в Украине появляются новые певицы, группы, музыканты. Это большой плюс для страны. И поэтому я желаю всем только удачи! Всегда приятно работать, когда ты осознаешь, что есть люди, которые тоже стремятся к совершенству, к успеху и славе. Это подстегивает.

Вопрос от Ярослава: – Я любил группу "Дискотека Авария". Но недавно они разочаровали. В ремейке песни "Весна на Заречной улице" есть слова: "Лишь подонки оставляют здоровых потомков". Я решительно против девальвации слова "подонок". Можно было применить более мягкие: паразит, лицемер, злорадный, корыстолюбивый... Подонки же в фильме "Американ бой" издеваются над беременной женщиной. Интересно услышать Ваши комментарии, Каролина.

Ани Лорак: – Согласна с тобой! :)

Вопрос от Женечки: – Каролина, наверняка Вы не всю жизнь будете петь. Скажите, чем планируете заниматься после ухода со сцены, останетесь ли в шоу-бизнесе или займетесь чем-то кардинально новым? И если бы не стали певицей, то кем???
Ани Лорак: – Я еще пожить хочу! :) Хочу петь, сколько хватит сил. Элла Фицджеральд выходила на сцену, когда ей было 72 года. Я, конечно, могу только мечтать о том, чтобы Бог мне дал силы и возможности так же выходить на сцену и чтобы так же звучал мой голос. Я с детства мечтала быть только певицей. Параллельно со сценой мне бы хотелось попробовать себя в роли бизнес-леди.

Вопрос от Юлии: – Здравствуйте, Каролина! Существует компания Ани Лорак Компани, помимо своей основной работы, которую мы можем наблюдать, вы там занимаетесь ещё чем-то? И как вы думаете, почему у вас возникла потребность открыть ресторан и реализовывать себя как бизнес-леди? Разве ваше призвание не карьера певицы?

Ани Лорак: – Человек развивается и растет. Очень важно в жизни развить все свои таланты. До некоторого времени я не знала, что могу писать песни, но это случилось. Точно так же я чувствую в себе потенциал реализовать себя в чем-то еще.

Вопрос от Юлии: – Каролина, в одном из эфиров вы говорили, что вам предстоит встреча в Европе с одним из боссов на предмет вашего продвижения в Европе. Она состоялась? Как обстоят дела с планами завоевания Европы?
Ани Лорак: – Встреча состоялась успешно. Сейчас мы разрабатываем стратегию завоевания Европы, и в скором будущем я смогу порадовать вас своими новыми достижениями в этой области.

Вопрос от Anja: – Privet dorogaja Karolina. Skashu please vustypaesh li tu na chastnux vecherinkax? V moem slychae eto svadba ja bu ochen xotela priglasit tebja .Esli da to s kem i gde ja bu smogla obsydit vse detali.? ja videla tvoego produsera kak to na dnjax v centre no ne reshilas podojti i sprosit etot vopros. Bolshoe spasibo saranee Tu samaja krasivaja i samaja talantlivaja v etom mire.

Ани Лорак: – Спасибо огромное! По вопросам организации концертов обращайтесь в офис "Ани Лорак Компани". Адрес и телефоны есть на сайте www.anilorak.com.

Вопрос от Роджера: – Які стосунки зараз у вас з Олександром Пономарьовим? Вас об"єднує тільки творчість? Дякую.
Ани Лорак: – Я поважаю Сашу як музиканта, як співака, як людину. Результат нашої співпраці ви можете почути у вигляді пісні "100 kisses".

Вопрос от Катруха: – Ани! Откройте ваш секрет. Скажите, как вам удается держаться в форме? Посоветуйте, как мне похудеть.

Ани Лорак: – Жрать надо меньше! :) Ведь мы полнеем не от того, что мы едим, а от того, что мы переедаем. Больше физической нагрузки. А блеск в глазах - от ощущения любви в сердце.

Вопрос от Антона Федоренко: – Каролина, скажите, пожалуйста, почему в вашем репертуаре фактически нет действительно ярких запоминающихся песен, то есть хитов, которые бы пела вся страна. Неужели сложно найти композитора, который бы писал по-настоящему хитовые мелодии? Или вам это не нужно?
Ани Лорак: – Какие альбомы у вас есть? Я приглашаю вас на концерт, чтобы вы услышали, какие песни со мной поет весь зал. И после этого мы могли бы пообщаться на эту тему.

Вопрос от Михася Хвойки: – Доброго времени суток! Какую музыку предпочитает Ани Лорак, помимо своей собственной, конечно?

Ани Лорак: – Привезла себе из Лондона последний альбом Крейга Дэвида. Сейчас слушаю сборник лучших песен Мэрайи Кэри, а также Пинк и H.I.M.

Вопрос от Маши: – Здравствуй, Каролина! Мне интересно, в этом году ты планируешь представить Украину на Евровидении? А еще мне бы очень хотелось пойти на твой концерт (и не только мне). Вы не планируете дать концерт в ближайшее время в Киеве? Если да, то примерно когда? Заранее спасибо.
Ани Лорак: – Спасибо за вопрос! Я перелистнула страничку Евровидения, так как считаю, что этот конкурс больше для начинающих артистов. В ближайшее время концертов в Киеве не планируется, но завтра, 8 февраля, будет мое выступление на "Песне Года". Приходите!

Вопрос от Semen Stukov: – Здравствуйте! А скажите, помните ли вы фестиваль для юных звезд "Веселад", который стал одной из первых ваших побед? Тяжело тогда приходилось?

Ани Лорак: – Да, мне тогда было 15 лет, и я рассчитывала завоевать Гран-При. Все об этом знали и даже поговаривали. Но главный член жюри отдал свои 2 балла другой девочке. Как раз этих баллов мне не хватило, чтобы завоевать Гран-При. Я завоевала первое место, но плюс - я стала Мисс фестиваля и взяла Приз зрительских симпатий. Мне подарили видеомагнитофон. В то время это было большим событием, ведь девочке за Гран-При подарили только аудиомагнитофон. Это была моя радость! :)

Вопрос от Петра, Запорожье: – Ани, скажите, а с кем из украинских "звезд" вы дружите, а кого наоборот - недолюбливаете?
Ани Лорак: – Я - миролюбивый человек и не испытываю негатива к людям. Правда, есть люди, с которыми мне особо приятно общаться. Это Таисия Повалий, Александр Пономарев, Асия Ахат.

Вопрос от Натальи: – Ани, любите ли Вы животных? Почему мы Вам не стать покровителем Гостомельского приюта для бездомных животных? Ваше имя помогло бы энтузиастам выполнять их нелегкое дело. А вам - слава Бриджит Бардо.

Ани Лорак: – Меня устраивает слава Ани Лорак :) Я, в свою очередь, опекаюсь проблемами ВИЧ-инфицированных в Украине, поскольку очень большой уровень заболеваний среди молодежи. Хотя я уже передала свои полномочия посла доброй воли ООН Лилии Подкопаевой, я продолжаю заниматься этой миссией. Также перечисляю свои деньги от концертов в школы-интернаты, в больницы, так как сама закончила школу-интернат и знаю, как порой очень важно внимание и забота людей.

Вопрос от Филиппа: – Хотел бы спросить у Ани Лорак, каким мобильным оператором она пользуется? Рекламирует-то UMC, а вот как в жизни?

Ани Лорак: – Секрет! :)

Вопрос от Марии: – Каролина, а вы еще обижаетесь на Томенко за то, что из-за него вы не выступили на Евровидении?

Ани Лорак: – Врач на больных не обижается :)

Вопрос от GRAND: – Ани, позвольте мне вначале выразить свое восхищение Вашим талантом и внешностью. Уверен, что быть лицом Украины - только Вам! А вопрос у меня вот какой: Вы прекрасная певица и очень талантливая актриса, но больше всего Вас знают как певицу - не думаете ли Вы о развитии своей актерской карьеры? Не планируете ли сниматься в игровых художественных фильмах?
Ани Лорак: – Вот как раз недавно я озвучила Малыша в мультипликационном фильме "Карлсон". Мне очень понравился этот опыт, и в будущем я планирую заниматься озвучиванием фильмов, сниматься в кино. Хочется создать какую-то интересную художественную работу.

Вопрос от Viktor: – Чи вважаєте Ви, що мета - бути всесвітньовідомим, може бути ціллю життя? На скільки, на Ваш погляд, важливі - слава, гроші для життя людини, і як ви думаєте легко було-б Вам відмовитись від них?

Ани Лорак: – Головне в житті - втілювати свої бажання, бути гармонійною людиною. Мені для гармонії потрібна сцена, потрібна любов моїх глядачів, любов близьких людей. І гроші - це не мета. Мета - реалізуватись як особистість. А гроші - це результат твого успіху, не більше.

Вопрос от Владимира: – Здравствуйте, Ани! Если можно, выскажите, пожалуйста, свое мнение о недавнем протесте Ваших коллег по цеху - группы Грин Грей - против квот на русскоязычные песни на радиостанциях. Как Вы вообще относитесь к идее двух государственных языков в Украине?
Ани Лорак: – Отношусь положительно. Мне бы не хотелось вмешиваться в политику, я понимаю, что нужно создавать комфортные условия для людей. Если людям хочется общаться на том или ином языке, нужно прислушиваться к их мнению, потому что политики служат людям, а не иначе.

Вопрос от Елены: – Какую книгу Вы сейчас читаете?

Ани Лорак: – В данный момент читаю дневники Фаины Раневской. Недавно закончила читать биографию Элизабет Тейлор. Мне нравится читать о Личностях, об интересных людях.

Вопрос от Авдотьи, г.Пермь: – Ани, здравствуйте! Скажите, почему о Вас ничего не слышно в России? Чем завершилось Ваше сотрудничество с Игорем
Ани Лорак: – Сотрудничество завершилось написанием двух композиций, но сейчас я очень надеюсь, что приеду в Москву с песнями для того, чтобы познакомить людей с моим творчеством ближе, так как есть продюсеры, которые заинтересовались моей музыкой. В данный момент мы оговариваем условия сотрудничества.

Вопрос от Валерии: – Приветик, Каролиночка. У меня к тебе вопрос. Я часто слушаю радио "Европа ФМ" 107,0. Там почти после каждой песни или рекламы звучат твои слова "Европа ФМ", положенные на разную классную музыку. А ты не думала себе взять пару мелодий. Они как раз сейчас будут хорошо сочетаться с твоим последним англоязычным альбомом "Smile". Заранее спасибо за ответ.

Ани Лорак: – Эти мелодии я сочинила сама специально для «Европы ФМ». Относительно новых песен - думаю, что мы обладаем достаточным потенциалом, чтобы написать новые "сумасшедшие" песни. Спасибо за вопрос!

Вопрос от Гюльчатай: – Я ваш большой поклонник, но ужасно разочарован вашим дуэтом с Пономаревым. Зачем вам это? Вы прекрасно поете, а Пономарев позорище украинской эстрады, и как человек, по всем данным, отвратительный....

Ани Лорак: – Смею не согласиться с вами, поскольку знаю Сашу в жизни немножечко ближе, и он показал себя в разных жизненных ситуациях хорошим человеком. Но о вкусах, конечно, не спорят.

Вопрос от Helen: – Каролина! Хотелось бы получить ответ от тебя на такой вопрос, честно и искренне: Считаешь ли ты себя верующим человеком (ты упоминаешь слово "БОГ")? Если "да", то на основании чего? И как вера влияет на твою жизнь?

Ани Лорак: – Когда мне было 9 лет, бабушка покрестила меня в церкви. Можно сказать, я пришла осознанно к вере. Я знаю, что у меня есть мои ангелы-хранители, которые заботятся обо мне. Думаю, в жизни нужно заботиться о двух вещах: первая - о своем теле, чтобы продлить свою жизнь на Земле, и вторая - о своей душе, чтобы приобрести духовное богатство к концу своего жизненного пути.

Вопрос от Марины Рудич: – Что Вас может рассмешить?

Ани Лорак: – Рассмешить меня может какая-то жизненная ситуация, мои музыканты, которые все время придумывают какие-то анекдоты во время наших гастролей. Я сама люблю корчить рожи возле зеркала для того, чтобы взбодрить себя с утра.

Всем огромное спасибо за общение! Было приятно отвечать на интересные вопросы, спасибо за приятные слова, вы зарядили меня энергией. Прямо сейчас побегу в студию и напишу новую песню! Спасибо, что вы есть у меня! Всегда с вами, Ани Лорак.
джерело: from-ua.com
додано: 12.04.2007
ua біографія
Життя – складна річ, яка постійно потребує неймовірної кількості сил та почуттів. Вистояти у хуртовині буденності завжди тяжко для будь-якої людини. Але існують особистості, які своїм внутрішнім багатством нагадують ангелів і всілякі труднощі зустрічають з посмішкою на устах та почуттям радості у серці. Щоб стати таким, потрібно бути сильним внутрішньо. Але людина, про яку буде йти мова, на перший погляд, здається зовсім не такою. Ані Лорак – особистість з великої літери і з «великим» серцем.

Співачка Кароліна від народження була талановитою і з дитинства мріяла дарувати радість та добро через свій голос. Народилася Ані в місті Кіцмань, Чернівецької області. Батько Кароліни навчався в музичному училищі по класу диригента хору. Як і кожна творча людина, він не міг зупинитися на досягненні лише однієї поставленої мети, а тому продовжив навчання в Чернівецькому університеті (філологічний факультет). Мати Ані Лорак навчалася в Інституті культури, потім працювала диктором на радіо. Як бачимо, Кароліна за творчою спрямованістю схожа на своїх батьків, тому ще з чотирьох років чітко вирішила, що стане співачкою.
Кароліна почала співати задовго до того, як отримала визнання. Вона вдало пародіювала голоси Пугачової, Доліної, Буланової. Творчий шлях Кароліни розпочався зі шкільного періоду, коли дівчина брала участь у різних конкурсах вокалу. Першу перемогу вона здобула у конкурсі «Первоцвіт» у 1992 році. Чарівний голос та приємну зовнішність дівчини не могли не помітити. Так, на цьому конкурсі Ані у віці 13 років знайомиться зі своїм першим продюсером Юрієм Фальосою, який стає для неї одним із найближчих людей. В одній телепередачі, присвяченій життєвому та творчому шляху зірок, Ані Лорак так говорить про Юрія: «Я була одержима музикою. І в Юрі я побачила, можливо, трохи батька, трохи друга, людину, яка піклувалася про мене...»
Починається тяжка і звивиста дорога до успіху, на якій зустрічалося чимало перешкод для такої тендітної і юної леді, як Ані. Але Вона здається такою лише зовні. Насправді ж, Кароліна досить сильна людина, і зламати її прагнення до кращого не здатне, здається, ніщо. Так сталося, що з п'яти років і до восьмого класу дівчина навчалася в школі-інтернаті. Мабуть, саме тут Ані побачила «життя за кадром» і зрозуміла, що без доброти людина не може прожити так само, як без повітря. «Добро завжди перемагає зло» – говорить Кароліна.
Схоже, що дитяча мрія маленької чотирирічної дівчинки починає здійснюватися, коли в 14 років вона підписує свій перший професійний контракт. Три роки наполегливої праці не минули марно. В 1995 році вона бере участь у відомому на той час московському телевізійному шоу «Ранкова зірка». Саме з цього періоду і починається життя Кароліни під новим ім'ям – Ані Лорак. Дехто з артистів та співаків довго ламає голову, який же псевдонім найкраще підійде для кар'єри шоу-бізнесу – такий, щоб запам'ятовувався і одночасно відображав сутність людини. Але Кароліна довго не думала, вона просто прочитала своє ім'я навпаки. Таким чином з'явилася Ані Лорак – людина, яка на сцені виглядає жінкою-вамп, завойовницею сердець, а всередині завжди залишається маленькою Кароліною. Причиною необхідності псевдоніму стало те, що в «Ранковій зірці» вже брала участь конкурсантка на ім'я Кароліна.
Наступною сходинкою у творчому зростанні співачки була участь у двох конкурсах: «Big Apple Musiс – 96» в Нью-Йорку, де вона отримала Гран-прі, та фестивалі «Таврійські ігри» (перемога в номінації «Відкриття року»). В цьому ж 1996 році виходить перший альбом Ані Лорак «Хочу літати». На досягнутому Ані не зупиняється і протягом 1997 року починає записувати нові пісні, знімаються два кліпи («Манекенниця», «Боже мій»), останній з яких стає саундтреком до фільму «Право на вибір». Праця над новим альбомом кипить, як гірська річка, і невдовзі з'являється вже другий альбом під назвою «Я повернусь». Підготовка його вібувалась у Нью-Йорку, де паралельно знімались кліпи на пісні з нового альбому. Молода артистка орієнтується на Захід, тому її творчі здобутки відомі не лише в Україні. Варто також згадати про співпрацю Ані Лорак із відомим російським композитором та співаком Ігорем Крутим, в результаті чого у 1999 році з'являється композиція «Зеркала». Після стрімкого кар'єрного злету на Ані чекає наступна сходинка – другий контракт. Саме того року Ані стає наймолодшою заслуженою артисткою України, а у 2000-му знімається автобіографічний відеофільм «Ани Лорак Навсегда».
Солодкі мрії про артистичне життя співачки не залишали Кароліну ніколи, тому, мабуть, вона вирішила підсолодити творчість роллю в рекламному ролику шоколаду «Корона», який був відзнятий у Лондоні. Тут Ані знайомиться з дуже цікавими людьми, схожими на неї – музикантами та композиторами. Протягом певного часу перебування за кордоном співачка записує нові пісні. За словами Ані Лорак, коли вона внаслідок внутрішніх переживань почала писати пісні українською мовою, в ній повною силою вибухнула українськість. Так, у 2001 році записується її преший україномовний альбом «Там, де ти є». За плечима дівчини залишається багато здобутків, яких можливо досягнути лише за умови наполегливої праці та великого таланту. Але Ані навіть не думає зупинятися на досягнутому. Вона говорить про те, що не уявляє себе кимось іншим, окрім співачки. Не зважаючи на це, Кароліна знімається в кількох мюзиклах: «Вечера на хуторе близ Диканьки», «Женитьба Фигаро», також озвучує роль Малюка в мультиплікаційному фільмі про Карлсона.

«ВCЕ, ЩО МИ МАЄМО – РЕЗУЛЬТАТ ТОГО, ЩО МИ ВІДДАЄМО»
Коли ти починаєш перейматися долями інших людей, стаєш надзвичайно вразливим і сприйнятливим до їхніх переживань. Сьогодення показує, що гуманістів у нашій країні не так вже й багато, та все таки вони є. Віддавати свою доброту та турботу комусь іншому – збагачуватися самому. Саме так вважає Ані Лорак. Вона виросла не розцяцькованою матусиною дочкою і не «тепличною квіточкою», а сама торувала свій шлях до світлого майбутнього. Ані – надзвичайно чуйна і добра людина, і вона намагається якнайчастіше виявляти ці якості в житті. Неодноразово співачка переказувала зібрані під час виступів кошти на потреби шкіл, у лікарні для боротьби зі СНІДом, знімалась у соціальній рекламі. А в 2004 році стала послом доброї волі ООН в Україні з питань ВІЛ/ СНІДу. «Перш за все, моє завдання – змінити ставлення до ВІЛ-інфікованих в Україні з розумінням та любов'ю. Вони такі ж, як ми з вами. Взагалі, розмежування «вони» і «ми» повинно бути відсутнім. Всі ми – люди. В міру можливості я переказую кошти зі своїх концертів на потреби лікарень...», «Дуже важливо донести інформацію до молодих людей про методи контрацепції при інтимних стосунках і змінити ставлення до тих людей, які вже хворі, адже якщо людина захворіла, її звільняють з роботи – вона стає вигнанцем нашого суспіль-ства. Це не є добре. І тому я відчуваю, що повинна змінити це ставлення, говорити про це, підтримувати всі заходи боротьби з цією хворобою,» – говорить Ані.
Якщо у Кароліни є можливість комусь допомогти, вона її використовує. Так, на аукціоні, який відбувався 23 липня в Києві в рамках благодійної акції «Подаруй дитині майбутнє», ляльку, одягнену як Ані Лорак, було продано за 500 євро. Крім того, на одному з аукціонів артистка представила в якості лота свою сумку з метою допомогти хворим на лейкемію. Такі благородні вчинки дійсно заслуговують на повагу, тому вони не зникли безслідно: ім'я Ані Лорак вписано до Золотої книги кавалерів Ордену Святого Станіслава в Україні.
В дитинстві Ані пережила багато складних і тяжких ситуацій, але ніщо не зламало її сильної волі й надії на краще, адже народилася вона в рік Коня, що символізує наполегливість, здатність долати великі труднощі, витривалість. За її словами, якщо довго працювати, успіх прийде в будь-якому випадку, це закономірність. Довгі напружені роки тренувань, як фізичних, так і духовних, принесли бажані результати. Починаючи з 14 років, Кароліна разом зі своїм продюсером Юрієм Фальосою цілеспрямовано реалізовувала свої наміри. Ще навчаючись у школі, дівчина з фізкультури завжди мала трійки або четвірки до тих пір, поки Юрій Дмитрович не розробив для Кароліни спеціальну програму фізичної підготовки, адже сам він – майстер спорту з боротьби. Юрій Фальоса був для дівчини своєрідним, як вона каже, «гуру», він давав Ані читати різноманітні книжки, збагачуючи цим її внутрішній світ. Зараз співачка має чудовий вигляд і багато фанів цікавляться, яким чином вона підтримує таку фігуру. Насправді нічого незвичайного у цьому немає – ранкова гімнастика, правильне харчування і почуття щастя.


«МОЯ МЕТА ЯК СПІВАЧКИ – ПОДАРУВАТИ СВОЮ ТВОРЧІСТЬ ЯКОМОГА БІЛЬШІЙ КІЛЬКОСТІ ЛЮДЕЙ НА ЗЕМЛІ, ДОНЕСТИ СВОЮ ДУШУ, СВОЇ ПІСНІ»
На сучасній українській поп-сцені існує велика кількість «новоспечених» зірок. Залежно від того, на яку публіку орієнована та чи інша пісня, творчість, а також від рівня професійності артиста, можна умовно вирізнити тих, що просто заробляють гроші на своїй популярності та швидко зникають, і тих, хто з дитинства присвячує своє життя вокальній кар'єрі. Саме до останніх належить відома в Україні та поза її межами співачка Ані Лорак.
Слухачі якісної музики завжди бажають, щоб зірка «сяяла», а коли поруч дві зірки – успіх їм гарантовано. В цьому випадку мова йде про так звані «зіркові дуети». Першим таким дуетом для Ані стала співпраця з Олегом Скрипкою в фільмі «Вечори на хуторі біля Диканьки». Наступним проектом став дует з Олександром Пономарьовим у кліпі «100 kisses», який знімався на кіностудії ім.Довженка. Режисерами та авторами сценарію стали брати Олександр та Ігор Стеколенки, які працювали з «Океаном Ельзи», «Другою рікою», Катею Чілі та самим Олександром Пономарьовим. Саме на цьому етапі між ними зароджується дружба та взаємоповага. Якщо згадати, що Кароліна дуже вдало в дитинстві пародіювала голоси відомих на той час співачок, то не виникає ніяких сумнівів, що озвучувати роль Малюка в мультфільмі – те, що треба. Тут Ані Лорак знову зустрічається з Олегом Скрипкою.
Новий етап у творчості співачки позначається співпрацею з відомим російським композитором Костянтином Меладзе, який, до речі, був продюсером фільму «Вечера на хуторе близ Диканьки». Саме з його братом Валерієм Кароліна знялася у кліпі на пісню «Верни мою любовь». У цьому кліпі Ані грає роль лісової мавки, а Валерій – сучасного чоловіка. Найнезвичайнішим дуетом для Ані Лорак стала телепередача «Зірковий дует», в якій вона заспівала з найсильнішим чоловіком України Василем Вірастюком. І, нарешті, останній поки що дует для співачки – співпраця з Олександром Буйновим на зйомках новорічної програми.
Як бачимо, життя та творчість Ані Лорак досить різноманітні й цікаві. Та артистка не перестає дивувати своїх шанувальників. Вона відкриває власний ресторан під назвою «Angel» на вулиці Шота Руставелі. За словами самої Ані, хотілося відчути себе в ролі бізнес-леді, що їй непогано вдалося. У відкритті ресторану артистці допомагав її друг Мурат Налчаджиоглу, досвідченний працівник в готельному та ресторанному бізнесі, з яким вона познайомилася в турецькому місті Анталії. Контракт на управління рестораном Ані Лорак підписала з мережею «Козирна карта».
Незвичайна людина з доброю душею, тендітна дівчина, красуня, чарівна співачка – це ще не всі епітети, які можна використати поруч з ім'ям Ані Лорак. Вона ніколи не ображається, навіть якщо негативні слова їй кажуть просто в обличчя, вона говорить, що потрібно діяти так, аби потім не шкодувати про свої вчинки, прислухатись до свого серця. То ж побажаємо Ані на майбутнє нових творчих успіхів, у чому ми не сумніваємось, а нашим читачам – хоча б трішки бути чимось схожими на цю людину, і тоді світ стане ще добрішим...
джерело: dds.com.ua
додано: 12.03.2007
ua цікаві факти
Ані Лорак відкрила у Києві ресторан
Керуватиме ”ANGEL lounge” її наречений Мурат
28-річна співачка Ані Лорак у підвалі, на вулиці Шота Руставелі, 10 у Києві відкрила ресторан ”ANGEL lounge”. Символ закладу — англійська літера ”g”. На вивісці вона прикрашена одночасно німбом і ріжками.

— Я люблю янголят, сердечка, трояндочки всілякі, — каже ”ГПУ” Ані Лорак.

На столах стоять підсвічники-янголятка. У кутку, біля барної стійки, жінка в білій туніці меланхолійно перебирає струни арфи.

— Я трохи застудилася, — пояснює Лорак хрипло. — Але вже не могла відкласти відкриття.

Показує дві віп-кімнати. Одна — у золотистих тонах, на стінах — слова з пісень Лорак. У другій — ”Хай-віп” — голубі стіни з дзеркалами.

— Присвячена моїй пісні ”Зеркала”, — каже. — Усі меблі та предмети декору виготовлені в Україні.

Наречений Кароліни турок Мурат, 28 років, у іншому кінці зали п’є за столиком каву.

— Він керуватиме рестораном, — розповідає співачка. — У Туреччині він має власний ресторанний і готельний бізнес.

Лорак і Мурат спілкуються англійською. Співачка називає коханого ”baby”.

Заходить олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва, 28 років, — на восьмому місяці вагітності.

— Тут мало місця, — скаржиться ”ГПУ” гімнастка. — Чи це я себе так почуваю?


Ян Табачник їсть салат із тигрових креветок і лосося

У Лорак цікавиться, скільки часу пішло на те, аби відкрити ресторан.

— Дев’ять місяців, — сміється та. — І кілька сотень тисяч доларів.

За столиком сидить акордеоніст Ян Табачник із дружиною співачкою Тетяною Нєдєльською. Їдять гарячий салат із тигрових креветок і лосося.

Забігає співачка Руслана в темних окулярах. Каже, що на хвилинку.

— Коли весілля? — допитується в Кароліни.

— Та не відразу ж, — червоніє та.

Гостей частують десертом тірамісу, з морозивом і полуницями.

— У ресторані буде європейська кухня, — розказує Ані. — Обов’язково борщ — я його обожнюю. Завтра буде турецька кухня, потім — французька.

Аня та Аліна Завальські з дуету ”Алібі” приходять останні. Дарують Лорак коробку, перев’язану бантом. Там позолочена статуетка янгола з арфою.

Лорак чіпляє на спину білі крила з пір’я.

— Мурате, йди сюди! — подає нареченому чорні крила. Той трохи стоїть із ними, а тоді відходить убік.

У вухах співачки — масивні сережки з білого срібла. Лорак знімає праву.

— Вони такі важкі, — зітхає полегшено.

Мурат забирає сережку і кладе її в кишеню піджака.
Тетяна КЛІШ
джерело: gpu-ua.info
додано: 28.02.2007
ua цікаві факти
Ані Лорак показала свого нареченого та засвітила обручку
Ані Лорак була першою, кому компанія Лавіна мьюзік вручила Золотий диск. І тепер Кароліна знову отримала відзнаку народної любові – другий Золотий диск за альбом „Розкажи” - і вручення співпало з Днем Народження співачки. І як же на таке свято не запросити свого нареченого...
Кароліна з’явилась зі своїм нареченим, якого звуть Мурат. Поки іменинницю допитували журналісти, хлопець скромно стояв у сторінці, а потім супроводжував Каро весь вечір.
Співачка була у вечірній сукні від її подруги Анжели Лисиці. Але журналісти звернули увагу не тільки на красиве вбрання, а й на колечко на правій руці Кароліни. На питання стосовно його значення Кароліна відповіла: „Це таємниця. Скоро ви про все дізнаєтесь”. Як на мене, то це вже давно не таємниця, але офіційної інформації сама співачка поки не надає.
Кароліна та Мурат красива пара і пасують один одному, в цей вечір взагалі чимось нагадували сцену з казки про принца та принцесу.
Звичайно ж, цікавило питання про відсутність тепер вже екс-продюсера Ані Лорак Юрія Фальоси. Співачка пояснила, що Юрій зараз в Єгипті, тому й не зміг прийти, але він дзвонив і привітав її. Нового продюсера Костянтина Меладзе на вечірці також не було, але роль „батька” виконував гендиректор випускаючої компанії, яка опікується Ані Лорак, Едуард Клім. Саме він вручив Кароліні „Золотий диск” і навіть заспівав „Нappy Birthday to you” за допомогою Діджея Паши, який був ведучим вечора.
Ані Лорак співала на початку вечора і в кінці. Серед своїх пісень вона виконала каверверсії до композицій Тіни Тернер „The Best” та Джона бон Джові „It’s my life”. Дивлячись на Кароліну під час драйвового виконання цих пісень я навіть подумала: яку рокершу ми втратили. І тут же у пам’яті виникли слова співачки про Костянтина Меладце, який сказав, що така дівчина співати рок не повинна. Тож, тепер „Привіт жіночні сукні, мелодійні пісні. Привіт, Москва!” До речі, свій день народження Ані Лорак почався в саме Москві, бо того ранку Кароліна прилетіла в Київ зі столиці Росії.
джерело: ter-a.ru
додано: 13.02.2007
ua Біографія
Ані Лорак (справжнє ім'я Кароліна Куєк) народилася у місті Кіцмань, Чернівецької області. Її батько закінчив музичне училище по класу диригент хору, а пізніше філологічний факультет Чернівецького університету. Мама одержала освіту в Інституті культури і працювала диктором на радіо.
Бажання стати співачкою у Кароліни з'явилося ще у чотири роки. Тоді вона уже твердо вирішила, що хоче отримати від життя. Кароліна часто виступала на різних шкільних вокальних конкурсах. У 1992 році вона бере участь у популярному конкурсі „Первоцвіт” і перемагає. Слід зазначити, що саме на цьому конкурсі Кароліна знайомиться з теперішнім її продюсером Юрієм Фальосою. У чотирнадцять років вона підписує свій перший професійний контракт.
Кароліна стала відомою як Ані Лорак у березні 1995 року. Псевдонім довелося придумати, для того, щоб взяти участь у конкурсі московської телевізійної програми „Ранкова зірка”. У цьому конкурсі вже була заявлена російська співачка з ім'ям Кароліна, тому Ані довелося вийти з такої ситуації, прочитавши своє ім'я навпаки. Так і з'явився псевдонім - Ані Лорак.
У Київ співачка переїхала в 1995 році. До цього часу ім'я Ані Лорак стало широко відомим в українському шоу-бізнесі. Велику популярність Ані Лорак приносить Гран-прі на міжнародному конкурсі в Нью-Йорку „Big Apple Music – 96”. А на популярному українському фестивалі „Таврійські ігри-96” Ані Лорак стає „Відкриттям року”. У 1996 році виходить перший альбом співачки „Хочу Літати”. Протягом наступного року велася клопітка робота над записом нових пісень. Знімаються два відео – „Манекенниця” і „Боже мій”, причому останній стає саундтреком до фільму „Право на вибір”. Формується нова музична програма.
У 1999 році співачка знайомиться з відомим російським композитором Ігорем Крутим. Перші плоди спільної роботи з'являються восени 99-го року - це відома зараз композиція „Дзеркала”. Між Ігорем Крутим і Ані Лорак підписаний контракт, що набрав сили навесні 2000 року.
Навесні 2000 року Ані Лорак записує в Лондоні рекламний ролик шоколаду „Корона”. Тут співачка знайомиться із всесвітньовідомими британськими композиторами і музикантами. Надалі Ані записує в Лондоні нові пісні для європейського ринку.
2001 року записується перший україномовний альбом „Там, де ти є…”. На пісні з альбому були відзняті відео-кліпи („Полуднева спека”, „Там, де ти є…”, „Поцілуй”). Також в цьому році Ані Лорак взяла участь в спільному україно-російскому проекті - головна роль в музичному фільмі "Вечори на хуторі біля Диканьки".
Наприкінці лютого 2002 року розпочинається робота над новим відео „Поцілуй”. Навесні кліп виходить на всіх музичних каналах України. На початку травня, коли на повний хід йшла підготовка до сольного концерту в ПК „Україна”, стало відомо, що альбом „Там, де ти є...” визнаний золотим за результатами продажу.
14 травня на головній сцені України пройшов перший сольний концерт Ані Лорак. В цей день співачці був вручений перший в Україні Золотий диск. Після успіху в Україні, Ані Лорак їде виступати із сольною програмою в Лондон, де її очікує не менший успіх.
Восени 2002 року розпочата робота над новим альбомом.
31 травня 2003 року світ побачив новий альбом Ані Лорак „REMIX Мрій про мене”. Символічно – цей свіжий подарунок весни літу! Музика в альбомі – те, що більш близьке Ані на той момент: „Альбом „REMIX Мрій про мене” - це танцювальна сучасна, легка і весела музика. Сьогодні мені хочеться танцювати та співати!”, – поділилася своїми думками Кароліна. В альбом увійшли дев’ять треків, хітових композицій попередніх альбомів, у танцювальному ритмі. Провідною композицією став ремікс на пісню „Мрій про мене”, яка набула популярності в оригінальній версії, а також стала знаковою назвою платівки.
Нині в доробку Лорак вісім альбомів й участь у чотирьох мюзиклах.
Живе співачка у двоповерховій квартирі в центрі Києва. Має автомобіль "Пежо 407", їздить із шофером. За умовами контракту з Фальосою, не мала права одружуватися до 24 років, аби шлюб не завадив кар'єрі. Уже три роки як цей термін минув, але Кароліна досі не одружена. Кажуть, вона зустрічається з якимсь хлопцем, але його ім'я приховує. Чутки про роман із Олександром Пономарьовим співачка спростовує.
Ані Лорак давно вже досягла усіх рекордів популярності у нашій країні.
Бурхливе поєднання сильного вокалу, сучасного танцювального драйву та якісний звук… Так, все це варте Вашої уваги.
джерело: www.navsi100.com, oboz.com.ua
додано: 09.10.2006]]> ]]>

© ukrfoto.net 2006-2019.
Авторські права на фотографії, розміщені в розділах "фото України" та "фото українців", належать їх авторам.
Матеріали сайту, за умови зазначення імені їх автора і посилання на UkrFoto.net, можуть бути використані іншими ресурсами.

Карта сайта: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17