Український інформаційний портал Український інформаційний портал
17.01.2019
 TOP-20 людей
1) Шевченко Тарас Григорович (поет, письменник, художник)
Шевченко Тарас Григорович (поет, письменник, художник)

переглядів: 245556

2) Повалій Таїсія Миколаївна (співачка)
Повалій Таїсія Миколаївна (співачка)

переглядів: 207322

3) Ліхута Ігор (музичний продюсер)
Ліхута Ігор (музичний продюсер)

переглядів: 202446

4) Могилевська Наталя (співачка)
Могилевська Наталя (співачка)

переглядів: 150875

5) Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)
Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)

переглядів: 137117

6) Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)
Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)

переглядів: 128129

7) Шевченко Андрій Миколайович (Футболіст)
Шевченко Андрій Миколайович (Футболіст)

переглядів: 110295

8) Лисенко Микола Віталійович (композитор)
Лисенко Микола Віталійович (композитор)

переглядів: 108901

9) Сумська Ольга В'ячеславівна (актриса, телеведуча)
Сумська Ольга В'ячеславівна (актриса, телеведуча)

переглядів: 105139

10) Костенко Ліна Василівна (поетеса)
Костенко Ліна Василівна (поетеса)

переглядів: 104792

11) Подкопаєва Лілія Олександрівна (гімнастка)
Подкопаєва Лілія Олександрівна (гімнастка)

переглядів: 98024

12) Леся Українка [Косач (Квітка) Лариса Петрівна] (поетеса, письменниця)
Леся Українка [Косач (Квітка) Лариса Петрівна] (поетеса, письменниця)

переглядів: 74505

13) Лижичко Руслана Степанівна (співачка)
Лижичко Руслана Степанівна (співачка)

переглядів: 73207

14) Білокур Катерина Василівна (художниця)
Білокур Катерина Василівна (художниця)

переглядів: 68643

15) Сковорода Григорій Савич (філософ, поет)
Сковорода Григорій Савич (філософ, поет)

переглядів: 61208

16) Кличко Віталій Володимирович (боксер)
Кличко Віталій Володимирович (боксер)

переглядів: 60738

17) Клочкова Яна (спортсменка)
Клочкова Яна (спортсменка)

переглядів: 56869

18) Яма Владислав Миколайович (танцюрист)
Яма Владислав Миколайович (танцюрист)

переглядів: 54013

19) Вєрка Сердючка [Данилко Андрій Михайлович] (артист, співак)
Вєрка Сердючка [Данилко Андрій Михайлович] (артист, співак)

переглядів: 52835

20) Литовченко Влада (модель)
Литовченко Влада (модель)

переглядів: 52512


Знаменитості України

Астаф`єва Даша Вікторівна

(співачка, модель)

Астаф`єва Даша   Вікторівна (співачка, модель)Астаф`єва Даша   Вікторівна (співачка, модель)Астаф`єва Даша   Вікторівна (співачка, модель)Астаф`єва Даша   Вікторівна (співачка, модель)Астаф`єва Даша   Вікторівна (співачка, модель)
Астаф`єва Даша   Вікторівна (співачка, модель)Астаф`єва Даша   Вікторівна (співачка, модель)Астаф`єва Даша   Вікторівна (співачка, модель)Астаф`єва Даша   Вікторівна (співачка, модель)Астаф`єва Даша   Вікторівна (співачка, модель)
переглядів: 9349
ua Біографія
Дар`я Вікторівна Астаф`єва - модель, власниця титулу «Playmate of the Month» журналу «Playboy», співачка. Народилася 4 серпня 1985 року в українському місті Орджонікідзе, Дніпропетровська область. Батьки Даші були звичайними робітниками. У дитинстві дівчина особливою красою не відрізнялася, як і високими відмітками в школі. Зате вона завжди займалася тим, що їй до душі: малювала, шість років займалася акробатикою.

Після закінчення школи в біографії Даші Астаф`євої послідувало надходження в театральний коледж Дніпропетровська. Там вона навчалася на режисерському факультеті. Під час навчання захопилася співом, навіть займалася з викладачами індивідуально. Познайомившись в Києві з Юрієм Нікітіним, вирішила взяти участь у «Фабриці зірок». Даша пройшла у фінал, але не зайняла призового місця. Тим не менш, цей крок підштовхнув її до вирішення професійно зайнятися співом.

Заняття аеробікою в біографії Даші Астаф`євої подарували дівчині спортивну фігуру. А з 16 років фігура дівчини стала набувати спокусливі жіночні обриси. З 16 років Даша Астаф`єва у своїй біографії приймає участь в конкурсах краси. Одного разу їй порадили спробувати себе в ролі фотомоделі. Даша прийшла до фотографа, щоб зробити портфоліо, і прийняла його запрошення знятися оголеною. З тих пір і до 20 років кожен день в біографії Даші Астаф`євої проходили фотозйомки.

У 2006 році Даша стала Playmate журналу Playboy українського видання. Її фотографія і короткі дані були опубліковані на розвороті журналу. Потім в 2007 році вона стала дівчиною року Playboy. Після цього її фотосесія була надрукована 15-ю виданнями журналу. У 2008 році Даша Астаф`єва в біографії була запрошена на зйомки в США. Опинившись на віллі засновника і видавця журналу Playboy Х`ю Хефнера, Даша швидко завоювала увагу Хефнера і решті публіки. У 2008 році вона підписала контракт з Playboy, згідно з яким їй заборонялося зніматися оголеною для інших видань.

На режисерському факультеті, де навчалася Астаф`єва, викладали вокал. За словами Даші, заняття їй дуже подобалися, тому вона регулярно займалася з викладачем самостійно. Переїхавши до Києва, Дар`я познайомилася з продюсером Юрієм Нікітіним, від якого пізніше отримала пропозицію взяти участь в українській «Фабриці зірок» (2007). 

З 2007 року, вже будучи співробітником компанії Mamamusic, Астаф`єва стала займатися вокалом професійно. І хоча ставши фіналісткою, вона не зайняла призове місце, надалі Дарина придбала популярність завдяки участі у групі Nikita, до складу якої вона увійшла разом з Юлією Кавтарадзе, колишньою учасницею групи А.Р.М.І.Я. 

У січні 2009 року Даша Астаф`єва стала Playmate американського журналу Playboy ювілейного 55-го випуску. У 2009 році група «Nikita» подала заявку на участь в конкурсі «Євробачення». Проте пізніше дівчата відмовилися, оскільки Дарині запропонували зніматися в передачі «Girls Next Door».

У березні 2009 року колектив випустив дебютний альбом «Машина». У цьому ж році група Nikita претендувала на участь у конкурсі «Євробачення» як представників Україні, але в підсумку подали відмову, що було багато в чому пов`язане із зростанням популярності Даші Астаф`євої як фотомоделі.

Також в 2009 році у своїй біографії Даша Астаф`єва стала обличчям бренду «Gromova Design».

У червні 2010 року Астаф`єва разом з Юлією Кавтарадзе з`явилася на обкладинці чоловічого журналу XXL, чим порушила раніше встановлені домовленості з Playboy. Рішення про стягнення з Астаф`євою штрафу, розмір якого був визначений в 300 тис. доларів, належало Х`ю Хефнеру. Після особистої зустрічі з моделлю на початку червня власник Playboy вирішив не накладати санкції.

У 2011 році Астаф`єва разом з новою учасницею групи NikitA Анастасією Кумейко отримала премію «Золотий грамофон» від «Русского Радио».

Пластичні хірурги, фотографи вважають форми, фігуру, риси обличчя Даші Астаф`євої ідеальними. Її пропорції вражають: при зрості 173 см дівчина важить 55 кг, об`єм грудей 90 см, талії 60 см, стегон 92 см.
джерело: ukrfoto.net
додано: 24.02.2012]]> ]]>

© ukrfoto.net 2006-2019.
Авторські права на фотографії, розміщені в розділах "фото України" та "фото українців", належать їх авторам.
Матеріали сайту, за умови зазначення імені їх автора і посилання на UkrFoto.net, можуть бути використані іншими ресурсами.

Карта сайта: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17