Український інформаційний портал Український інформаційний портал
23.01.2019
 TOP-20 людей
1) Шевченко Тарас Григорович (поет, письменник, художник)
Шевченко Тарас Григорович (поет, письменник, художник)

переглядів: 245696

2) Повалій Таїсія Миколаївна (співачка)
Повалій Таїсія Миколаївна (співачка)

переглядів: 207343

3) Ліхута Ігор (музичний продюсер)
Ліхута Ігор (музичний продюсер)

переглядів: 202496

4) Могилевська Наталя (співачка)
Могилевська Наталя (співачка)

переглядів: 150915

5) Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)
Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)

переглядів: 137136

6) Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)
Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)

переглядів: 128163

7) Шевченко Андрій Миколайович (Футболіст)
Шевченко Андрій Миколайович (Футболіст)

переглядів: 110417

8) Лисенко Микола Віталійович (композитор)
Лисенко Микола Віталійович (композитор)

переглядів: 108947

9) Сумська Ольга В'ячеславівна (актриса, телеведуча)
Сумська Ольга В'ячеславівна (актриса, телеведуча)

переглядів: 105171

10) Костенко Ліна Василівна (поетеса)
Костенко Ліна Василівна (поетеса)

переглядів: 104807

11) Подкопаєва Лілія Олександрівна (гімнастка)
Подкопаєва Лілія Олександрівна (гімнастка)

переглядів: 98133

12) Леся Українка [Косач (Квітка) Лариса Петрівна] (поетеса, письменниця)
Леся Українка [Косач (Квітка) Лариса Петрівна] (поетеса, письменниця)

переглядів: 74536

13) Лижичко Руслана Степанівна (співачка)
Лижичко Руслана Степанівна (співачка)

переглядів: 73232

14) Білокур Катерина Василівна (художниця)
Білокур Катерина Василівна (художниця)

переглядів: 68764

15) Сковорода Григорій Савич (філософ, поет)
Сковорода Григорій Савич (філософ, поет)

переглядів: 61241

16) Кличко Віталій Володимирович (боксер)
Кличко Віталій Володимирович (боксер)

переглядів: 60766

17) Клочкова Яна (спортсменка)
Клочкова Яна (спортсменка)

переглядів: 56886

18) Яма Владислав Миколайович (танцюрист)
Яма Владислав Миколайович (танцюрист)

переглядів: 54050

19) Вєрка Сердючка [Данилко Андрій Михайлович] (артист, співак)
Вєрка Сердючка [Данилко Андрій Михайлович] (артист, співак)

переглядів: 52847

20) Литовченко Влада (модель)
Литовченко Влада (модель)

переглядів: 52525


Знаменитості України

Ніколаєнко Олександра

(модель,телеведуча)

Ніколаєнко Олександра (модель,телеведуча)Ніколаєнко Олександра (модель,телеведуча)Ніколаєнко Олександра (модель,телеведуча)Ніколаєнко Олександра (модель,телеведуча)Ніколаєнко Олександра (модель,телеведуча)
Ніколаєнко Олександра (модель,телеведуча)Ніколаєнко Олександра (модель,телеведуча)Ніколаєнко Олександра (модель,телеведуча)
переглядів: 11164
ua інтерв'ю
Олександра Ніколаєнко, українська топ-модель, телеведуча та актриса, має чимале коло прихильників. За плечими в Саші — десять титулів, здобутих на різних конкурсах краси, купа інших відзнак. Як творча особистість дівчина постійно шукає нові форми самореалізації. Залишивши позаду участь у конкурсах краси, пані Ніколаєнко веде активне світське життя, надто ж у США, де вона — очікувана гостя прийомів на найвищому рівні, знімається в кіно, працює на каналі «Інтер», фігурує на закордонних тижнях високої моди. А сьогодні — 31 травня — Олександра вперше представлятиме Україну в журі міжнародного конкурсу краси «Міс Всесвіт» поряд із сімома відомими постатями Голлівуду. Конкурс відбудеться в Таїланді, а Саша буде першою в історії цих змагань слов’янською «суддею». «Пролобіював» її друг — мільярдер Дональд Трамп. З цього ми й почали нашу розмову.


Подарунок Трампам — за 5 тисяч доларів

— Олександро, власником конкурсу «Міс Всесвіт» є Дональд Трамп, з яким ти особисто приятелюєш. Ти також товаришуєш із його теперішньою дружиною Меланією. А як ви познайомилися?

— Ми познайомилися два роки тому через спільних друзів під час однієї вечері. Товариські стосунки відтоді не перериваються. Я, скажімо, була присутня на їхньому весіллі, про яке так багато писали в пресі.

— Цікаво, які подарунки підносять на весілля мільярдерам?

— Ти знаєш, на самому весіллі про підношення взагалі не йшлося. Це в нас поширена практика: наречені в присутності гостей роздивляються свої подарунки. В Америці такого немає. Ще до весілля всі гості могли надіслати подарунки на домашню адресу молодят. Але існує ще один спосіб, зручніший для мене. Мені було складно придумати подарунок, адже Трампи — справді люди не бідні. Не хотілося дарувати щось непотрібне, зайве, яке потім вони б викинули. Я знаю Меланію досить добре, знаю її специфічний смак. Дональду було байдуже, його взагалі не цікавили презенти. Якраз для таких випадків існує спеціальна весільна система подарунків. У магазинах є відділи для молодят, де ті «реєструють» бажані «надходження» за бажаною ціною. Гості можуть приходити в цей відділ і на певну суму викуповувати із запропонованого списку певні речі. Причому набір посуду, приміром, може бути розкомплектованим.

— Що дарувала конкретно ти?

— Меланія подала свій список у магазин «Тіффані». Моя частина — набір посуду на 12 персон, який дуже припав до душі подружці-моделі. Вийшло так, що на той час, коли я приїхала в магазин, багато наборів посуду було розсортовано: купили виделки, а не купили ложки з одного набору, або ж купили чашки, а не купили блюдця до них... Я ж знала, що їй доведеться все одно докуповувати багато посуду, тому викупила все, чого бракувало в повноцінному наборі, — тарілки, блюдця, чайник — на загальну суму майже 5 тисяч доларів. Такі ось тонкощі.
Як ми познайомилися з Біллом Клінтоном

— Який етикет на такого рівня заходах?

— Система інша, незвична нам. Якщо в нас вінчають уранці, то там весілля було призначене на сьому годину вечора. Приїхав лімузин, і всі поїхали на вінчання в одну з найкращих церков Палм-Біч. Обстановка тут нагадувала вручення премії «Оскар» — за півгодини до початку церемонії один за одним під'їжджали довжелезні авто, з яких виходили зіркові гості в розкішних вбраннях. Усе навколо оточене поліцією і спецслужбами. Преса допущена не була. Гостей також просили не брати з собою мобільні телефони, фотоапарати і відеокамери — всі права на зйомку Трамп продав одній компанії за два мільйони доларів.

Весілля проходило красиво і динамічно. Меланія була в чудовій сукні від Крістіана Діора, оздобленій дорогоцінним камінням, яка важила 26 кг. Свідком з боку нареченої була її сестра, з боку нареченого — його діти від попередніх шлюбів. Наприкінці пролунала промова з молитвою у виконанні старшої дочки Дональда, Іванки, також моделі. По закінченні офіційної церемонії гості перемістилися в спеціально побудований і прикрашений банкетний зал у Мар-а-Лага, резиденції Трампа. Кожному при вході говорили номер столу, за яким сидіти. За моїм столиком були також подружжя Хілтон, Капелло, Лафак, мільярдер Мохаммед Аль-Фаєд, також дуже відомий у США дантист. Усього 12 гостей. Мої друзі познайомили мене з Біллом Клінтоном. Я була дуже здивована та збентежена. Мені видалося, що Клінтон дуже постарів, потовщав.

Після урочистої вечері гості перемістилися до басейну, навколо якого почалися танці. Я пішла з весілля о годині другій...

— Як знайомляться гості — чи обмінюються телефонами?

— Усі люди, запрошені на весілля, достатньо відомі і, як правило, вже неодноразово перетиналися на інших VIP-вечірках. Я зустріла дуже багато знайомих... При можливості ми зустрічаємося, разом обідаємо, п'ємо каву. Хоча є й люди, з якими стосунки не склалися. У мене немає часу на листи по інтернету. Знаєш, багато людей прагнуть потрапити на такого рівня вечірки лише для того, щоб познайомитися й обмінятися візитками з впливовими людьми.
Найкращі друзі — сестра і мама

— Кого ти можеш назвати своїми друзями?

— Друзі — це складне питання. Як правило, друзів знаходять у дитинстві. Зараз у мене немає можливості підтримувати зв'язок зі своїми друзями. Раніше ми по-справжньому дружили, ходили кудись разом... Тепер складається така ситуація, що в кожного з нас власне життя, робота. Ми частіше просто передзвонюємося.

У мене ж зараз більше просто знайомих, з якими я перетинаюся завдяки своїй діяльності. Близьких друзів взагалі не може бути багато, лише один-два. На сьогоднішній день моїми найближчими і надійними друзями залишаються сестра і мама. Вони знають усе про мене, ділюся з ними найпотаємнішим.

Що ж стосується знайомих світових зірок, то під час відвідування готелю «Цезар Палас» у Лас-Вегасі я познайомилася із Селін Діон та її чоловіком продюсером Рене Анджелілом. Ми поспілкувалися на фуршеті після концерту Діон. Знаєш, я ніколи не була шанувальницею цієї співачки, хоча мені подобався її не схожий на інші голос. А під час особистого спілкування я побачила перед собою не зоряну особу, а дуже приємну співбесідницю, артистичну особистість, без якихось вибриків, людину з великим почуттям гумору.

Двічі бачилася з голлівудським актором Джорджем Клуні. Одного разу ми опинилися в одній компанії, якою відвідали казино в Атлантик-Сіті. Інший раз — відпочивали тією же компанією на яхті. Він залишив про себе приємне враження.
Попереду — Голлівуд

— Сашо, ти маєш чималий досвід роботи в кіно, нині знімаєшся у фiльмi «Капості Гіменея». Чи не отримувала, перебуваючи у США, пропозиції зніматися в Голлівуді?

— Так, мене постійно запрошують в Голлівуд. Проте я не поспішаю. Оскільки я не велика актриса, то не соромлюся й далі вчитися акторській професії. Для того, щоб зніматися в Голлівуді, з зірками світової величини у фільмах з багатомільйонними бюджетами, на моє переконання, потрібно мати за плечима гарну школу. Якраз зараз я набираюся такого досвіду, намагаюся якомога більше грати в кіно, погоджуючись не лише на головні ролі, а й другорядні. Працюючи поруч із професіоналами, я проходжу безцінну школу акторської майстерності, яку не отримаєш за гроші. Більш досвідчені партнери на знімальному майданчику дають багато цінних порад, навчають, підтримують та вболівають за мене. Отож я збираюся із силами та професіоналізмом для того, щоб вдало дебютувати в голлівудському фільмі.

Гадаю, що мрія кожного актора — зніматися в Голлівуді. Напевно, це та мета, до якої потрібно прагнути.

— А ти не хотіла б повчитися в одній зі шкіл акторської майстерності, яких в Америці чимало?

— Звичайно, можна. Але знову ж — проблема з часом. Якщо цим займатися, то потрібно все кинути і тільки над цим працювати. Я на сьогоднішній день ще не визначилася, чого саме я прагну, чим хочу займатися надалі. Я й на телебаченні працюю, і в конкурсах беру участь, і в кіно, і в аспірантурі Одеської юридичної академії вчуся. У мене постійні перельоти, переїзди. Це надзвичайно велике навантаження на молодий організм. Не знаю, чи потрібна мені ця гонка.

Особливо важким і виснажуючим для мене був минулий рік, який забрав дуже багато сил і енергії. Я собі сказала: «Все. Take it easy!» («заспокойся, не поспішай» — Авт.). Я не хочу звалювати всі справи в одну купу, адже коли робиш щось через силу, а тим більше, коли йдеться про творчі професії, то не отримуєш ніякого задоволення, псуєш собі нервову систему. Тому я зараз роблю те, що мені подобається, що не сильно обтяжує, на що вистачає часу.

— Сашо, ти не думала про те, що через кілька років доведеться піти з модельного бізнесу і потрібно буде вибирати іншу реалізацію для себе?

— Я багато разів повторювала, що участь у конкурсі «Міс Всесвіт» буде для мене завершальною. Модельний бізнес для мене став уже не надто цікавим заняттям, я вже переросла його. Проте склалося так, що я повинна затриматися в модельному бізнесі ще на деякий час. Зараз мені важко сказати, чим я займуся по завершенні цього періоду. Може, я працюватиму юристом, може — в кіно... Знаєш, у мене були визначені плани після конкурсу «Міс Всесвіт». Але все вийшло по-іншому. Життя постійно вносить свої корективи. Зрозуміло одне: своє майбутнє з модельним бізнесом я не пов'язую.

— Ти багато часу проводиш в Америці. Не було пропозицій попрацювати безвиїзно років п'ять—десять у США, тобто виїхати з України?

— Є такі пропозиції. Але я не бачу в цьому потреби. Я й так практично живу в Америці. Я навіть не уявляю собі — все і всіх кинути й виїхати з України. Я ще не готова до такого кроку.
Інна БОРИСОВА.


ДОСЬЄ

Олександра Вiкторiвна Ніколаєнко

Народилася в Будапештi 3 липня 1981 року.

Батьки — вiйськовослужбовець i економiст.

Освіта: закінчила Одеську національну юридичну академію, факультет цивільного права і підприємництва (зараз навчається в аспірантурі) і Одеську державну академію харчових технологій, інженерно-економічний факультет.

Кіно: знялася у фільмі «Я тебе люблю», новорічних мюзиклах «Попелюшка» та «Снігова королева».

Телебачення: ведуча «Погоди» і проекту «Шанс.Model.ua» на каналі «Інтер».

У модельний бізнес прийшла в 15 років, а вже через рік завоювала перший титул. Титули: «Віце-міс «Теленеделя»-1997», «Міс «Академія»-2000», «Міс туризм Європа-2000», «Перша віце-міс туризм планета-2000», «Міс Одеса-2001», «Міс студентства Одеси-2001», «Міс Україна-південь-2001», «Міс Україна-2001», «Міс американська мрія-2001», одна з десяти найвродливіших дівчат конкурсу «Міс світу-2001», «Міс туризм iнтернешнл–2002».

Стала лауреатом муніципальної акції «Одесит року-2000».

Цьогоріч була визнана «Найкращим молодіжним журналістом» за передачу «Шанс.Model.ua» і нагороджена «Золотим пером».

Стала володарем міжнародної нагороди «Лаври слави», заснованої в Оксфорді Міжнародною корпорацією соціального партнерства.
джерело: umoloda.kiev.ua
додано: 06.02.2007]]> ]]>

© ukrfoto.net 2006-2019.
Авторські права на фотографії, розміщені в розділах "фото України" та "фото українців", належать їх авторам.
Матеріали сайту, за умови зазначення імені їх автора і посилання на UkrFoto.net, можуть бути використані іншими ресурсами.

Карта сайта: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17