Український інформаційний портал Український інформаційний портал
21.01.2019
 TOP-20 людей
1) Шевченко Тарас Григорович (поет, письменник, художник)
Шевченко Тарас Григорович (поет, письменник, художник)

переглядів: 245628

2) Повалій Таїсія Миколаївна (співачка)
Повалій Таїсія Миколаївна (співачка)

переглядів: 207333

3) Ліхута Ігор (музичний продюсер)
Ліхута Ігор (музичний продюсер)

переглядів: 202480

4) Могилевська Наталя (співачка)
Могилевська Наталя (співачка)

переглядів: 150904

5) Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)
Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)

переглядів: 137134

6) Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)
Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)

переглядів: 128153

7) Шевченко Андрій Миколайович (Футболіст)
Шевченко Андрій Миколайович (Футболіст)

переглядів: 110380

8) Лисенко Микола Віталійович (композитор)
Лисенко Микола Віталійович (композитор)

переглядів: 108925

9) Сумська Ольга В'ячеславівна (актриса, телеведуча)
Сумська Ольга В'ячеславівна (актриса, телеведуча)

переглядів: 105157

10) Костенко Ліна Василівна (поетеса)
Костенко Ліна Василівна (поетеса)

переглядів: 104804

11) Подкопаєва Лілія Олександрівна (гімнастка)
Подкопаєва Лілія Олександрівна (гімнастка)

переглядів: 98088

12) Леся Українка [Косач (Квітка) Лариса Петрівна] (поетеса, письменниця)
Леся Українка [Косач (Квітка) Лариса Петрівна] (поетеса, письменниця)

переглядів: 74527

13) Лижичко Руслана Степанівна (співачка)
Лижичко Руслана Степанівна (співачка)

переглядів: 73224

14) Білокур Катерина Василівна (художниця)
Білокур Катерина Василівна (художниця)

переглядів: 68718

15) Сковорода Григорій Савич (філософ, поет)
Сковорода Григорій Савич (філософ, поет)

переглядів: 61231

16) Кличко Віталій Володимирович (боксер)
Кличко Віталій Володимирович (боксер)

переглядів: 60751

17) Клочкова Яна (спортсменка)
Клочкова Яна (спортсменка)

переглядів: 56880

18) Яма Владислав Миколайович (танцюрист)
Яма Владислав Миколайович (танцюрист)

переглядів: 54034

19) Вєрка Сердючка [Данилко Андрій Михайлович] (артист, співак)
Вєрка Сердючка [Данилко Андрій Михайлович] (артист, співак)

переглядів: 52844

20) Литовченко Влада (модель)
Литовченко Влада (модель)

переглядів: 52520


Знаменитості України

Андре Тан

(дизайнер)

Андре Тан (дизайнер)Андре Тан (дизайнер)Андре Тан (дизайнер)Андре Тан (дизайнер)Андре Тан (дизайнер)
Андре Тан (дизайнер)Андре Тан (дизайнер)Андре Тан (дизайнер)Андре Тан (дизайнер)
переглядів: 15547
ua Біографія

Біографія самого Андре - це одна з небагатьох історій, де бренд формується разом зі своїм творцем. Андре вже розробив новий напрям в моді - Smart Couture. А його ім`я стало брендом, який представлений по всьому світу.

Кожен етап життя Андре нерозривно пов`язаний з його справою. «Я завжди знав, що займатимуся модою. У сім`ї у мене ніхто не шив, просто моя мама обожнювала модні новинки. Саме вона прищепила мені смак і бажання займатися дизайном одягу».

Андре Тан (Андрій Тищенко) народився 24 жовтня 1983 року в містечку Комсомольськ, Харківської області. У Андре є молодша сестра Марина, і якщо до дев\'яти років він просто малював моделі одягу для її ляльок, то в десять років уже вирішив, що пора свої плани втілювати вреальність. Перебравши всі речі в будинку, Андре зупинивсвій вибір на татових сорочці, йому сподобалася тканинав квіточку. Недовго думаючи, хлопчик зняв її з вішалки, розкроїв і зшив сукню для ляльки. Пізніше була маминашуба. 

На шляху до слави. У 11 років Андре почав відвідувати курси крою і шиття. Коли він прочинив двері майстерні, то побачив тільки дівчат і чийсь голос запитав його: «Хлопчик, ти прийшов за мамою або сестрою?». Але він прийшов сам, щоб навчитися утілювати в реальність ті образи, які приходили до нього звідусіль. «Пам`ятаю, я фантазував, що є видавцем журналу мод, і малював в зошитах ескізи, причому на різні сезони. Мій журнал називався «Ізабель», і я придумував для нього обкладинки. Таких журналів-зошитів у мене набралося 56»

Освіта. Після закінчення курсів Андре поступив в Харківський текстильний технікум. Його наполегливість і тверде проходження до мети відрізняли його вже в цьому віці. Колекції Аndre TAN були відмічені багатьма модними виданнями. Дизайнер отримував за них престижні Гран-прі і цікаві пропозиції. Андре не упускав ні єдиної можливості удосконалити свою майстерність. Історію своєї першої колекції Андре Тан згадує практично в кожному інтерв`ю: «Грошей не було, і я запропонував знайомим моделям операцію: вони дали мені гроші на тканину. А я подарував дівчатам всі речі, які їм сподобалися».

Нагороди. Аndre TAN є володарем безлічі призових місць і Гран-прі, одне з яких на фестивалі «Київський подіум» він отримав від самого Paco Rabanne . Крім того, Андре занесли в книгу рекордів Гінесса України як наймолодшого і перспективного дизайнера країни. Але зірці Андре належало розгорітися ще яскравіше.

Андре підкорив модний світ свіжістю погляду і новими неординарними рішеннями. Дизайнер признається, що на його світогляд зробила величезний вплив індійська філософія і практика саджа-йоги. Багато клієнтів Аndre TAN упевнені: одяг цього бренду несе позитивну енергію і приносить успіх.

Після закінчення технікуму, Андре поступив в Київський університет технології і дизайну. Під час навчання він встиг попрацювати стилістом Нового каналу, відкрити власну дизайн-студію в Києві і створити колекцію одягу для співачки Руслани на конкурс Євробачення 2005. Широкі маси дізналися про Андре завдяки проекту «Жертва моди» на Новому каналі. Незабаром його запросили працювати як стиліста популярного телевізійного шоу «Шанс» на телеканалі Інтер.

Талант Андре привів його навчатися на фабрику «Hugo Boss» в Німеччині і в St.Martins college of Art - Лондон. Саме тому летючі, божествені образи Андре Тана поєднують в собі комфорт і практичність.

На показі «Fall-Winter 2006-2007» Аndre TAN представив новий напрям в моді - Smart Couture. Це інтелектуальна мода, орієнтована на мешканок сучасного полісу. Дизайнер має намір і далі працювати в цьому напрямі. Сьогодні багато світських персон України і Росії визначили для себе Smart Couture як основу власного стилю.

Оцінки. Популярність увірвалася в життя Андре раптово. Але не змінила його. Він як і раніше вважає мішурою зайву епатажність і упевнений, що тільки наполегливою роботою можна добитися світового визнання. «Кращим показником того, що ти відбувся як дизайнер є попит на твій одяг» - говорить Андре.

Багато хто говорить про те, що Андре Тан - це втілення американської мрії. Не маючи нічого, він миттю придбав визнання і пошану світу моди. Але сам Андре впевнений, що йому належить зробити ще дуже багато чого.

Кар\'єра. Ще під час навчання встиг попрацювати стилістом «Нового каналу», відкрити власну дизайн-студію в Києві і створити колекцію одягу для співачки Русланина конкурс «Євробачення-2005».

Торгова марка «Andre TAN» була створена на Українському fashion-ринку в 2000 році.

Широка аудиторія дізналася про Андре завдяки проекту «Жертва моди» на «Новому каналі».

Незабаром дизайнера запросили працювати в якості стиліста телевізійного шоу «Шанс» на телеканалі «Інтер».

У 2008 році вів передачу «ПроFashion», де постав вобразі відомого дизайнера, який строго, але справедливо контролював та координував починання своїх майбутніх колег.

З вересня 2010 року в ефірі каналу  «1+1»  стартувало шоу  «Велике перевтілення», в якій Андре показує, як правильно підібрати одяг і наносити макіяж.

Андре Тан є володарем безлічі нагород, одну з яких вінотримав з рук знаменитого кутюр\'є Пако Рабана. Його ім\'я занесено до «Книги рекордів України» як найбільш молодого і перспективного дизайнера країни.

джерело: toplutsk.com
додано: 10.01.2012]]> ]]>

© ukrfoto.net 2006-2019.
Авторські права на фотографії, розміщені в розділах "фото України" та "фото українців", належать їх авторам.
Матеріали сайту, за умови зазначення імені їх автора і посилання на UkrFoto.net, можуть бути використані іншими ресурсами.

Карта сайта: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17