Український інформаційний портал Український інформаційний портал
17.01.2019
 TOP-20 людей
1) Шевченко Тарас Григорович (поет, письменник, художник)
Шевченко Тарас Григорович (поет, письменник, художник)

переглядів: 245556

2) Повалій Таїсія Миколаївна (співачка)
Повалій Таїсія Миколаївна (співачка)

переглядів: 207323

3) Ліхута Ігор (музичний продюсер)
Ліхута Ігор (музичний продюсер)

переглядів: 202446

4) Могилевська Наталя (співачка)
Могилевська Наталя (співачка)

переглядів: 150876

5) Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)
Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)

переглядів: 137117

6) Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)
Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)

переглядів: 128129

7) Шевченко Андрій Миколайович (Футболіст)
Шевченко Андрій Миколайович (Футболіст)

переглядів: 110295

8) Лисенко Микола Віталійович (композитор)
Лисенко Микола Віталійович (композитор)

переглядів: 108901

9) Сумська Ольга В'ячеславівна (актриса, телеведуча)
Сумська Ольга В'ячеславівна (актриса, телеведуча)

переглядів: 105139

10) Костенко Ліна Василівна (поетеса)
Костенко Ліна Василівна (поетеса)

переглядів: 104792

11) Подкопаєва Лілія Олександрівна (гімнастка)
Подкопаєва Лілія Олександрівна (гімнастка)

переглядів: 98026

12) Леся Українка [Косач (Квітка) Лариса Петрівна] (поетеса, письменниця)
Леся Українка [Косач (Квітка) Лариса Петрівна] (поетеса, письменниця)

переглядів: 74505

13) Лижичко Руслана Степанівна (співачка)
Лижичко Руслана Степанівна (співачка)

переглядів: 73207

14) Білокур Катерина Василівна (художниця)
Білокур Катерина Василівна (художниця)

переглядів: 68643

15) Сковорода Григорій Савич (філософ, поет)
Сковорода Григорій Савич (філософ, поет)

переглядів: 61208

16) Кличко Віталій Володимирович (боксер)
Кличко Віталій Володимирович (боксер)

переглядів: 60738

17) Клочкова Яна (спортсменка)
Клочкова Яна (спортсменка)

переглядів: 56869

18) Яма Владислав Миколайович (танцюрист)
Яма Владислав Миколайович (танцюрист)

переглядів: 54013

19) Вєрка Сердючка [Данилко Андрій Михайлович] (артист, співак)
Вєрка Сердючка [Данилко Андрій Михайлович] (артист, співак)

переглядів: 52835

20) Литовченко Влада (модель)
Литовченко Влада (модель)

переглядів: 52512


Знаменитості України

Міщенко Юлія

(співачка)

Міщенко Юлія (співачка)Міщенко Юлія (співачка)Міщенко Юлія (співачка)Міщенко Юлія (співачка)Міщенко Юлія (співачка)
Міщенко Юлія (співачка)Міщенко Юлія (співачка)
переглядів: 9417
ua інтерв'ю
Здається, що неймовірно активна лідерка гурту „Таліти Кум” Юля Міщенко встигає все! Її фантазія невичерпна. Альбом „Гаряча і Гірка” може дійсно називатися кращим з кращих: кришталево чистий звук, тексти власного авторства та незвичайний, сильний вокал Юлі. Незважаючи на стрімкий ритм життя та постійну зайнятість, вона залишається неймовірно приємною людиною, з якою завжди хочеться поспілкуватися. Наше інтерв’ю весь час переривалося людьми, що просили омріяний розчерк на папері (деякі хлопці хотіли, щоб пам’ятний знак залишили на грудях, але Юля сором’язливо просила, щоб вони все ж таки десь знайшли папірець), та це аж ніяк не вплинуло на розмову та поведінку співачки. привітна, із посмішкою та побажаннями найкращого - такою Юля Міщенко запам’ятовується всім. А ще вишуканою, сильною, чарівною, інтелігентною, гарячою і, можливо, деколи трохи гіркою...

Тобі дуже личить бути блондинкою!
- Дякую!
Краще бути блондинкою чи брюнеткою?
- Знаєте, я перепробувала абсолютно всі кольори. У мене від природи - світле волосся, але в зв’язку з тим, що моя мама яскрава блондинка, я думала: ні, я повинна бути інакшою! Це такий період юнацького максималізму, думаю, його кожен переживає. Все почалося з яскраво рудого кольору волосся. Це був досить тривалий період, коли руда гама в різних варіаціях побувала на моїй голові. Потім був період екзистенціалізму, коли хотілося темного кольору волосся, складних роздумів над сенсом буття. А зараз я, пройшовши цей шлях, повернулася ближче до природи.
Що тобі в собі подобається?
- Легке ставлення до життя та оптимізм. Тому що це те, що дуже допомагає мені в будь-якій життєвій ситуації. Сказати собі словами, які були на персні царя Соломона: „І це теж пройде”. Взагалі, все буде добре, тобто все, що не робиться - воно робиться на краще.
Перед чим ти не можеш встояти? Тебе легко спокусити?
- Спокусити, думаю, що дуже складно. Тому що я добре знаю, чого хочу в житті і дуже чітко бачу дорогу, по якій мені хочеться йти. Спокуса – це завжди відхід в сторону. Мені здається, що в житті я пройшла вже достатньо різних спокус і не настільки їм підвладна. Звертати – це теж не завжди правильно.
Ти можеш першою познайомитися з чоловіком?
- Запросто!
Як ти, зазвичай, це робиш?
- По-перше, взагалі знайомитися з людьми, спілкуватися - для мене ніколи не було проблемою, тому що я це люблю. Люблю навіть із незнайомими людьми “перекинутися” кіль-кома словами, тому що мені здається, що так ми робимо світ кра-щим! Також люблю, коли хтось зі мною теж знайомиться. Відкритою людиною ти краще себе почуваєш, отримуєш більше за-доволення від життя! Що стосується того, як я це роблю - будь-як! Якщо людина мені цікава, немає різниці, хто це: дівчина чи хлопець. Я скажу щось приємне, посміхнусь, щоб вона посміхнулась у відповідь, і далі ми подружимось.
Яких чоловіків ти обожнюєш?
- Скажу чесно, що обожнювати я мабуть, не зможу жодного чоловіка. Тому що чоловіки настільки, між нами кажучи, недосконалі створіння, що обожнювати їх не варто. Але я все одно неймовірно їх люблю! Причому мені подобаються дуже різні чоловіки. Безперечно, мене завжди оточують творчі особистості, але безмежно симпатичні чоловіки, які займаються справами, ведуть бізнес. Останнім часом я почала звертати увагу на політиків. Серед них є чимало “прикольних” персонажів, які просто веселять до сліз і зворушують, з якими теж, напевно, було б цікаво поспілкуватись. Важливо, щоб чоловік ніс щось в собі, не був просто порожньою обгорткою, тоді з ним цікаво. Тому в мене дуже багато друзів, які займаються простими речами. Наприклад, я завжди рада бачити хлопців, які працюють в освітлювальній і віднедавна звуковій компанії „Мартін”. Вони часто обслуговують різні концерти, ми з ними завжди там перетинаємось. Тобто дуже різні чоловіки, головне, щоб вони були особистостями.
Юля, останній на сьогодні альбом „Гаряча і гірка” дуже сильно зроблений за звуком. Декілька слів, будь ласка, про цю роботу, про зйомки нового відеокліпу та майбутні проекти.
- Дякую. Я вдячна тобі за цей коментар, тому що якість звуку - це один із найважливіших моментів у моїй роботі. Це те, над чим я особливо уважно працюю. А в новому альбомі був такий експеримент: ми з Сергієм Глушко, який зі мною з перших днів виникнення „Таліти Кум”, самі вирішили спродюсувати звук. До цього ми це довіряли Сергію Товтолузькому та Віталіку Телезіну, які багато років працювали з групою „Океан Ельзи”. А зараз ми спробували самі, і нам в цьому дуже допоміг Володя Григорович зі студії „З ранку до ночі”, який записував і зводив цей альбом. Здається, вийшов непоганий результат. Для мене завжди приємно, коли журналісти розуміють та виділяють це.
Щодо планів, то триває промо альбому „Гаряча і Гірка”. Зараз якраз в ротації знаходиться тан-цювальний ремікс на однойменну пісню. Я рада, що він потрапив у чарти, радіостанції до нього досить прихильно ставляться. Зараз ми монтуємо відеоверсію цього реміксу. Вона матиме ефірне жит-тя приблизно до кінця весни, поки ми відбудемо „Таврійські ігри”, завершимо підготовку до туру, напевно, він буде на початку літа. Плануємо відвідати міст 10 України. Тим часом вже встигнемо відзняти відео на наступний сингл - це весела, життєрадісна пісенька „Що знаєш ти про дівчат?”.
Кожна дівчина має шанс стати героїнею цього відео. Для цього всього-на-всього треба буде написати розповідь про „Найяскравіший день мого життя”. П’ятеро дівчат побувають з нами в унікальному місці - це Долина нарцисів, неймовірно гарний куточок України.
Юля, що ти, зазвичай, носиш вдома? Чи є такі речі, в яких тебе бачать лише домашні?
- З останніх - це, напевно, японський халатик, який я насправді подарувала спочатку своїй коханій людині, а потім подумала, чому б не поносити його самій. Відповідно, у нас зараз іде боротьба за цей халатик.
Як досягти бажаної мети в житті? - По-перше, треба дуже хотіти цього. Тому що нікому ніколи не буває легко. У кожної людини в житті завжди є проблеми. Ніколи не буває так, що одному все легко вдається, а от в іншого біда й нічого не виходить. По-друге, треба любити життя і відчувати радість, тобто намагатися до всього ставитись позитивно. Тому що є такі люди, які весь час на щось скаржаться. Таким чином ти просто шкодуєш себе і топчешся на місці. Навіть якщо в тебе щось не виходить, тебе хтось образив, чи ще щось - це вже сталося, змінити це ти вже не можеш. Але ти можеш через це пройти, подивитися в завтрашній день, посміхнутися і рухатися далі. Так от головне – це весь час рухатися далі!
На що ніколи не вистачає часу?
- На те, щоб добре висох лак після манікюру і педикюру. Тому що завжди починає дзвонити мобільний телефон, або ще якісь відбуваються справи. Людина, яка робить мені манікюр, весь час намагається мене втримати на місці, говорячи: „Стій, спокійно, ніяких телефонів!”.
У тебе дуже гарний стиль і відповідно - смак. Ти сама займаєшся підбиранням одягу, чи тобі допомагає стиліст? Взагалі, подобається ходити по крамницях?
- Так, я сама підбираю свій одяг. І люблю ходити по магазинах, коли перед цим є можливість, хоча б дні два, відпочити, відіспатись і не займатися справами. Ось коли я перебуваю в такому розслабленому стані - я це люблю. Причому я відвідую не тільки якісь модні магазини. Я неймовірно люблю так звані “вантажні” ринки. Також в мене є друзі дизайнери, модельєри, до яких я полюбляю звертатись, щось придумувати, купувати тканину. На жаль, такі пері-оди, щоб займатися собою, бувають не так часто.
Юля, твої побажання читачам журналу „Краля”.
- По-перше, бажаю всім любити себе. Тому що, як би це дивно не звучало, це, частіше за все, найскладніше. Треба любити себе такими, якими ми є. І поважати в собі те, що дано нам від природи, від Бога, від батьків. Тому що кожна людина насправді - прекрасна і неповторна. Важливо це відчувати. А по-друге, я хочу побажати всім дівчатам, усім жінкам: почувайте себе коханими, бо це - важливо. І я впе-внена, що біля кожної з вас є чоловік, і не один, який із задоволенням дасть відчути себе такими. Зараз - весна, наближається літо. А цей період неможливо прожити без кохання. Так що - кохання всім!
джерело: kralya.com.ua
додано: 25.01.2007]]> ]]>

© ukrfoto.net 2006-2019.
Авторські права на фотографії, розміщені в розділах "фото України" та "фото українців", належать їх авторам.
Матеріали сайту, за умови зазначення імені їх автора і посилання на UkrFoto.net, можуть бути використані іншими ресурсами.

Карта сайта: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17