Український інформаційний портал Український інформаційний портал
18.01.2019
 TOP-20 людей
1) Шевченко Тарас Григорович (поет, письменник, художник)
Шевченко Тарас Григорович (поет, письменник, художник)

переглядів: 245575

2) Повалій Таїсія Миколаївна (співачка)
Повалій Таїсія Миколаївна (співачка)

переглядів: 207325

3) Ліхута Ігор (музичний продюсер)
Ліхута Ігор (музичний продюсер)

переглядів: 202451

4) Могилевська Наталя (співачка)
Могилевська Наталя (співачка)

переглядів: 150881

5) Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)
Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)

переглядів: 137122

6) Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)
Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)

переглядів: 128139

7) Шевченко Андрій Миколайович (Футболіст)
Шевченко Андрій Миколайович (Футболіст)

переглядів: 110326

8) Лисенко Микола Віталійович (композитор)
Лисенко Микола Віталійович (композитор)

переглядів: 108909

9) Сумська Ольга В'ячеславівна (актриса, телеведуча)
Сумська Ольга В'ячеславівна (актриса, телеведуча)

переглядів: 105142

10) Костенко Ліна Василівна (поетеса)
Костенко Ліна Василівна (поетеса)

переглядів: 104796

11) Подкопаєва Лілія Олександрівна (гімнастка)
Подкопаєва Лілія Олександрівна (гімнастка)

переглядів: 98051

12) Леся Українка [Косач (Квітка) Лариса Петрівна] (поетеса, письменниця)
Леся Українка [Косач (Квітка) Лариса Петрівна] (поетеса, письменниця)

переглядів: 74513

13) Лижичко Руслана Степанівна (співачка)
Лижичко Руслана Степанівна (співачка)

переглядів: 73213

14) Білокур Катерина Василівна (художниця)
Білокур Катерина Василівна (художниця)

переглядів: 68676

15) Сковорода Григорій Савич (філософ, поет)
Сковорода Григорій Савич (філософ, поет)

переглядів: 61220

16) Кличко Віталій Володимирович (боксер)
Кличко Віталій Володимирович (боксер)

переглядів: 60742

17) Клочкова Яна (спортсменка)
Клочкова Яна (спортсменка)

переглядів: 56871

18) Яма Владислав Миколайович (танцюрист)
Яма Владислав Миколайович (танцюрист)

переглядів: 54022

19) Вєрка Сердючка [Данилко Андрій Михайлович] (артист, співак)
Вєрка Сердючка [Данилко Андрій Михайлович] (артист, співак)

переглядів: 52837

20) Литовченко Влада (модель)
Литовченко Влада (модель)

переглядів: 52515


Знаменитості України

Бурмака Марія Вікторівна

(співачка)

Бурмака Марія Вікторівна (співачка)Бурмака Марія Вікторівна (співачка)Бурмака Марія Вікторівна (співачка)Бурмака Марія Вікторівна (співачка)Бурмака Марія Вікторівна (співачка)
Бурмака Марія Вікторівна (співачка)Бурмака Марія Вікторівна (співачка)Бурмака Марія Вікторівна (співачка)
переглядів: 8702
ua Біографія
Марія Вікторівна Бурмака — українська співачка, Народна артистка України, кандидат філологічних наук.

Марія Бурмака народилася у Харкові 16 червня 1970 року. Її батько - історик, довголітній викладач Харківського університету і досконалий знавець історії рідного міста, а також комуністичної партії. Переоцінка життєвих цінностей сталася після одруження з матір\'ю Марійки і відвідин її малої батьківщини - міста Прилуки Чернігівської області. Тоді було твердо вирішено - виховувати дітей неодмінно в українському національному дусі. Отак і зростали Марійка та її молодший брат Святослав. 

Українські народні пісні Марійка почала співати ще навчаючись в музичній школі по класу гітари. З 1987 року вона вступає на філологічний факультет Харківського університету, а з наступного року починає писати власні пісні на вірші давніх і сучасних українських поетів. У 1989 році починається шлях Марії до підкорення слухацьких сердець. Тоді вона перемогла на фестивалі співаної поезії \"Оберіг\" в Луцьку, а на \"Червоній руті\" отримала другу премію. Фірма \"Кобза\" випустила касету її пісень під назвою \"Ой, не квітни, весно...\", а восени 1991 року Марійка записує на канадській фірмі \"Євшан\" свій перший (і загалом перший в Україні) компакт-диск «Марія». На цьому компакті з\'явилися її перші пісні у стилі new-age.

Із приходом Незалежності Марія Бурмака переїжджає до Києва і з осені 1992 року працює з композитором і аранжувальником Миколою Павлівим, який протягомкількох наступних років записує її пісні на власній студії \"Мік-с\". Творчий тандем Бурмака-Павлів був дуже успішним і встановив досі не перекритий рекорд у хіт-параді \"12 мінус 2\" на радіо \"Промінь\" - чотири перемоги протягом року (пісні \"Лишається надія\", \"Єдиного слова заради\", \"Ходить сон\" і \"Я люблю твої кроки\"). Восени 1994-го року відбулася презентація другого компакт-диску співачки - \"Лишається надія\".

У середині 1990-х років Марійка відкриває для себе таємниці професії журналіста. Вона веде такі телепрограми, як \"КіН\", \"Рейтинг\", \"Хто там\", \"Чайник\" (канал «СТБ»), а згодом - \"Створи себе\" на УТ-1 і каналі Київ. Навесні 1996 року фірма \"Гарба\" перевидала на касеті альбом \"Марія\".

Тим часом у житті Марійки відбуваються приємні зміни. Вона вирішує пов\'язати свою долю із Дмитром Небесійчуком - підприємцем з Івано-Франківська. Незабаром з\'являється і красуня-донечка - Яринка. Дмитро на довгі роки стає менеджером і продюсером своєї чарівної дружини. Черговий альбом Марії Бурмаки \"Знову люблю\" з\'явився восени 1997-го. На початку 1998 року фірма звукозапису \"Нова рекордс\", створена Іриною Білик, перевидала (також на касетах) усі три її альбоми. У серпні цього ж року співачка удостоєна звання заслуженої артистки України.

Наступний альбом записувався на студії Олександра Пономарьова \"З ранку до ночі\". Він отримав назву \"MІА\" - таким був (чи може й зараз є) нік Марії в інтернет-чатах. Реліз альбому відбувся у червні 2001 року, а через місяць став до ладу офіційний веб-сайт співачки www.burmaka.kiev.ua. До найближчого Різдва Марійка встигла випустити також і святковий альбом \"З янголом на плечі\", укладений з колядок, щедрівок і світських пісень зимової тематики. Аж тут і з\'явилася нагода для цікавого експерименту. Ціла купа відомих модернових діджеїв обтесали деякі Марійчині пісні на клубний манер, результатом чого став диск реміксів \"I AM\".

Тим часом творчістю Марії Бурмаки зацікавилися у Польщі. Пісня \"Ангел-охоронець\" (із польським текстом) була дуже прихильно зустрінута місцевою публікою, а хіти \"Хто я така\" і \"Сонцем небом дощем\" часто лунали на польських fm-радіостанціях. На жаль, диск Марійчиних пісень у Польщі так і не вийшов, хоча уся підбірка вже була перекладена. Зате вийшов наступний український альбом. Марія довго не могла придумати назву, а потім вирішила - нехай буде номерним. \"No9\" - адже він саме дев\'ятий за чергою.

Під час Помаранчевої революції Марійка стала душею і серцем Майдану. \"Муза опозиції\" - так писало про неї німецьке видання Die Welt. На цій хвилі співачка випускає свій десятий альбом - збірку \"Ми йдемо! Найкраще\".

Протягом 2005 року Марія Бурмака записала кілька англомовних версій своїх пісень і знімає нові кліпи. Зараз готується до виходу наступний альбом. Також Марійка продовжує працювати над питаннями інтерактивної журналістики у сфері проведення ток-шоу. Саме про це - її кандидатська дисертація, захищена у 2004 році.

У 2010 році після року мовчання, коли за сімейними обставинами співачка зробила паузу, Марія почала роботу над новим альбомом.

З травня 2011 року — Марія Бурмака ведуча авторської рубрики «Музика Сніданку» на каналі «1+1». А з вересня 2011 року — ведуча й керівник проекту «Музика з Марією Бурмакою» на каналі ТВі.
джерело: www.burmaka.org.ua
додано: 13.03.2012]]> ]]>

© ukrfoto.net 2006-2019.
Авторські права на фотографії, розміщені в розділах "фото України" та "фото українців", належать їх авторам.
Матеріали сайту, за умови зазначення імені їх автора і посилання на UkrFoto.net, можуть бути використані іншими ресурсами.

Карта сайта: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17