Український інформаційний портал Український інформаційний портал
19.02.2019
 TOP-20 людей
1) Шевченко Тарас Григорович (поет, письменник, художник)
Шевченко Тарас Григорович (поет, письменник, художник)

переглядів: 246198

2) Повалій Таїсія Миколаївна (співачка)
Повалій Таїсія Миколаївна (співачка)

переглядів: 207442

3) Ліхута Ігор (музичний продюсер)
Ліхута Ігор (музичний продюсер)

переглядів: 202665

4) Могилевська Наталя (співачка)
Могилевська Наталя (співачка)

переглядів: 151047

5) Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)
Ані Лорак [Куєк Кароліна] (співачка)

переглядів: 137203

6) Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)
Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)

переглядів: 128296

7) Шевченко Андрій Миколайович (Футболіст)
Шевченко Андрій Миколайович (Футболіст)

переглядів: 111253

8) Лисенко Микола Віталійович (композитор)
Лисенко Микола Віталійович (композитор)

переглядів: 109221

9) Сумська Ольга В'ячеславівна (актриса, телеведуча)
Сумська Ольга В'ячеславівна (актриса, телеведуча)

переглядів: 105307

10) Костенко Ліна Василівна (поетеса)
Костенко Ліна Василівна (поетеса)

переглядів: 104896

11) Подкопаєва Лілія Олександрівна (гімнастка)
Подкопаєва Лілія Олександрівна (гімнастка)

переглядів: 99298

12) Леся Українка [Косач (Квітка) Лариса Петрівна] (поетеса, письменниця)
Леся Українка [Косач (Квітка) Лариса Петрівна] (поетеса, письменниця)

переглядів: 74776

13) Лижичко Руслана Степанівна (співачка)
Лижичко Руслана Степанівна (співачка)

переглядів: 73344

14) Білокур Катерина Василівна (художниця)
Білокур Катерина Василівна (художниця)

переглядів: 69268

15) Сковорода Григорій Савич (філософ, поет)
Сковорода Григорій Савич (філософ, поет)

переглядів: 61392

16) Кличко Віталій Володимирович (боксер)
Кличко Віталій Володимирович (боксер)

переглядів: 60914

17) Клочкова Яна (спортсменка)
Клочкова Яна (спортсменка)

переглядів: 56957

18) Яма Владислав Миколайович (танцюрист)
Яма Владислав Миколайович (танцюрист)

переглядів: 54160

19) Вєрка Сердючка [Данилко Андрій Михайлович] (артист, співак)
Вєрка Сердючка [Данилко Андрій Михайлович] (артист, співак)

переглядів: 52902

20) Литовченко Влада (модель)
Литовченко Влада (модель)

переглядів: 52574


Знаменитості України

Тіна Кароль
[Ліберман Тетяна Григорівна]

(співачка)

Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)
Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)
Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)
Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)Тіна Кароль [Ліберман Тетяна Григорівна] (співачка)
переглядів: 128297
ua біографія
Позаминулий рік на пісенному конкурсі «Євробачення» Україну представляла Руслана, яка привезла першу і таку жадану для нашої країни перемогу. Минулого року голосом України стала молода, але надзвичайно талановита дівчина – Тіна Кароль. Сьоме місце – вагома перемога. За 21-річну дівчину проголосувало 37 країн. Тридцять сім націй не залишилися байдужими до її співу, 37 народів вразив дзвінкий голос Тіни. А зараз обличчя співачки можна назвати обличчям України.
Співати дівчина почала ще з дитячого садочку. Саме там музичний керівник побачила, що маленька Тіна може не просто співати – у неї природжений талант. Якось вона залишила дівчинку після занять додатково попрацювати, а потім категорично заявила батькам Тіночки: якщо вони не виявлять ініціативи, то вона сама відведе дівчинку в хор. Так Тіна Кароль потрапила до музичної школи. І більше того – стала солісткою хору!
Батько-інженер спочатку був страшенно проти такого захоплення доньки. Він вважав його несерйозним. Але мама підтримувала дівчинку: записувала її пісні, готувала вбрання для конкурсів. Пізніше серце батька розтануло і він зрозумів, що не можна «закопувати» талант доньки, а потрібно плекати та ростити його.
Народилася Тіна Кароль 25 січня 1985 року в смт. Оротукан, Ягоднинського району, Магаданської області (Росія). Саме магаданська музична стала першою школою дівчинки, та невдовзі вона змушена була залишити її, тому що батьки повернулися жити на батьківщину – до Івано-Франківська. Але на цьому не закінчилася музична освіта Тіни. Спочатку була музична школа в Івано-Франківську, а потім Київське музичне училище імені Глієра.
Сама Тіна зізнається, що до 12–13 років співала просто для задоволення. Вона навіть не задумувалася про те, що надалі музика може не просто знадобитися в її житті, а стати покликанням, професією. «Чесно кажучи, спочатку це була більше «творчість мами», – зізнається Тіна Кароль. «Моє» почалося після 14 років», – продовжує вона.
Поштовхом до усвідомлення важливості заняття вокалом стала участь у «Чорноморських іграх». Але їй під час виконання другої композиції просто відключили монітори. Все провалилося. Дівчина у сльози. На допомогу прийшла мама Тіни, вона сказала, що прийшов час визначитися – продовжувати займатися музикою і співом, чи знайти серйозніше заняття. Тіна обрала перше. Вона вирішила довести собі та всім, що буде співати і стане співачкою… І це їй вдалося.
Потім Кароль була учасницею й лауреатом низки музичних конкурсів та фестивалів: «Золоті трембіти», «Юні зірки Прикарпаття», «Таланти твої, Україно», «Різдвяні зустрічі у Братів Блюзу», «Золотий тік», «Під однією зіркою», «Едельвейс», «Сім культур» (де Тіна представляла Ізраїль), «Перший всеукраїнський конкурс артистів естради».
– На «Новій хвилі – 2005», куди я потрапила з шести тисяч претендентів, найкрутішою була «остання» сходинка, – згадує Тіна. Спочатку із загальної кількості претендентів відібрали три з половиною тисячі учасників. І лише 85 з них приїхали до Москви на півфінал. Але учасниками конкурсу стали лише вісімнадцять співаків, у коло яких потрапила й українська виконавиця Тіна Кароль.
Тоді Тіна ще не знала, що посяде друге місце «Нової хвилі». Тим більше, за чотири дні до виступу їй довелося змінювати репертуар: режисери конкурсу сказали, що він дуже серйозний. «Не формат!» – був їхній вердикт. За лічені дні Тіна вивчила дві нові пісні, з якими й вийшла на сцену музичного конкурсу.
Крім другого почесного місця, Тіна Кароль стала власницею призу від Алли Пугачової. Про нього, до речі, дівчина дізналася вже на сцені. Алла Борисівна запросила молоду виконавицю до Москви, пообіцяла допомогти з «розкруткою». Та Тіна відмовилася. Вона вирішила повернутися в Україну і спробувати там підкорити пісенний Олімп.
Окрім грошового призу, примадонна подарувала надзвичайну прикрасу – золотий кулон, який Тіна з гордістю носить і зараз. А вдома, біля трапу літака, її зустрічав «коридор» журналістів. Сотні тисяч українських очей слідкували за перебігом конкурсу та його результатами. Сотні тисяч українських сердець завмирали перед оголошенням результатів конкурсу. І сотні тисяч українських голосів раділи, що Тіна Кароль посіла почесне місце.
А далі все склалося як у казці. Дівчина їде на «Євробачення» представляти Україну. Уявіть собі, як билося від хвилювання її серце, коли вона усвідомлювала, що мільйони європейців дивляться на неї та слухають її спів. Вона має виступити гідно. І виступила. Сьоме місце, перша десятка! Вона змогла це! А як раділи всі ми, ті, що стежили за перебігом конкурсної програми, як вболівали за нашу Тіну, як завмирали, коли DJ Паша оголошував бали, які різні країни віддавали на користь конкурсантів. До України Тіна поверталася відомою на весь світ співачкою.
Після конкурсу «посипався» просто шквал пропозицій: запрошували на концерти, фестивалі, надходили запрошення від рекорденгових компаній. Навіть надійшло дві пропозиції із Західної Європи знятися у фільмах, а одна українська компанія запропонувала їй головну роль у серіалі. Зйомки для журналів, купа постерів з фото красуні Тіни, її обличчя скрізь. І коли суботнього вечора з екранів телевізорів лунає її дзвінкий голос, всі знають, що почалося шоу «Танці з зірками», яке було б не таким яскравим без чарівної посмішки Тіни Кароль.
Зараз співачка працює над новими проектами. У її творчому доробку також є кілька ролей, котрі вона зіграла у шоу-виставах: роль Маргарет у мюзиклі «Екватор», Марфи – у спектаклі «День духів», а також Ассоль в однойменному мюзиклі. Це чимало, але співачка стверджує: «Будьте певні – ніколи не страждатиму на «зіркову» хворобу»…
Невеличке досьє людини з великою метою
Коли дивишся на цю чарівну й тендітну дівчину, з вуст якої ніколи не сходить посмішка – щира, тепла, справжня, – то мимоволі замислюєшся: де береться в людини стільки сили, стільки енергії? Сама Тіна каже: «Я встигаю віддавати себе і сцені, й авіації, і Ансамблю збройних сил України (до речі, Тіна Кароль його солістка), і телебаченню… Головне – серцем вірити у власні сили та можливості, а не вмовляти себе: «Я це можу, я це зроблю, я це встигну». Мій девіз – безмежність можливостей».
І справді, можливостей безліч, і все їй вдається якнайкраще. Вона повністю віддається роботі, цього ж вимагає від своєї команди. На сон Тіна витрачає не більше п'яти годин. Вона стверджує, що цього їй цілком достатньо, щоб повністю відпочити та відновити сили.

Робота, робота і ще сто разів робота…
До речі, про відпочинок…Тіну Кароль важко змусити просто сидіти без роботи та байдикувати. Вона людина з надзвичайною працездатністю і сильним характером. Комусь може здатися, ніби все, що зараз має співачка, просто впало їй з неба, але це не так. Насправді вона працює, працює і ще сотню разів працює. Майже всі зароблені кошти витрачає знову ж таки на роботу. Але загалом про фінансові питання Тіна не замислюється – це справа продюсерів. Кароль вважає, що думки про гроші відбирають енергію людини, а творча людина має нести людям добро, світло та позитив.
Благородна мета молодої співачки
Має Тіна Кароль один дуже благородний задум: вона мріє відкрити школу для обдарованих дітей із малозабезпечених родин. Справді – мета велична. Бо наша країна така багата на справжні таланти, а скільки діток із надзвичайними здібностями не можуть розкрити їх лише тому, що у батьків недостатньо коштів, щоб віддати їх на навчання до спеціалізованих закладів.

Про серце Тіни Кароль
Всіх, напевно, цікавить – чи зайняте серце чарівної Тіни Кароль? Сама співачка на подібні питання відповідає надзвичайно лаконічно та вичерпно: «В моєму житті було кохання. Ним був молодий світловолосий хлопець, режисер. Ми зустрічалися півтора року, я мамі не розповіла, що більше не живу в гуртожитку – разом винаймали квартиру. Мене поглинули почуття, їм я віддавалася повністю. Вірила, що це назавжди. Коли ми розлучилися, здавалося, що надломилася моя віра у велике кохання… на все життя. Але час насправді лікує, позбавляє від максималізму. Отже, я знаю, що велике кохання все таки є! Правда, поки що не знаю, де саме…»
У чоловіках Тіна найбільше цінує гумор, дотепність, жвавий розум, блискавичну думку. «А якщо цей чоловік має ще й гарну статуру та чарівні очі… То все… Це вже казка, бо насправді таких чоловіків не дуже багато», – переходить із мрій у реальне життя співачка. Як не дивно, але Тіні не подобаються романтичні прогулянки під місяцем та зорями. Вона не любить демонструвати свої стосунки привселюдно.
Тож якщо ви молодий, розумний, дотепний та доволі привабливої зовнішності чоловік, то можете спробувати щастя – підкорити серце сильної, впевненої в собі красуні Тіни Кароль. Та хочу вам дати одну пораду: попрацювати доведеться добряче, тому що зараз Тіна всі сили спрямувала на розвиток свого творчого потенціалу, і щоб по-справжньому її вразити, доведеться добряче попотіти.
Розум – ось за що цінує Тіна людей
Розум співачка цінує не лише в чоловіках. Розумна людина для неї – це людина, яка справді гідна поваги. Зважаючи на свою відкритість та комунікабельність, Тіна спілкується з величезною масою людей різного віку, статі, професій. Вона намагається прислухатися до кожного почутого слова, до кожної фрази. Аналізує, запам'ятовує важливі речі, записує. У Кароль навіть є блокнотик, де вона нотує думки, міркування, а потім перечитує. Співачка вважає, що це допомагає дисциплінувати думку та оцінювати життя.

Вона не шопоманка
Тіна Кароль завжди має розкішний вигляд. Ви, напевно, думаєте, що вона надзвичайно любить робити так звані шоп-виходи? Нічого подібного. Співачка абсолютно байдуже ставиться до всіх модних магазинів та бутіків. Якось в одному зі своїх інтерв'ю вона навіть зізналася, що якби продюсери не соромили її, мовляв, співачка не повинна три дні ходити і тих самих, хоча й дорогих, джинсах, вона б не звернула на це ніякої уваги. Тіна не надає переваг певним магазинам або брендам, головне – річ має бути якісною. До того ж, співачка може без проблем купити річ зовсім невідомої марки, якщо та їй пасує. А взагалі, віддає перевагу вітчизняним кутюр'є, як кажуть, – підтримує вітчизняного виробника.


Тетяна Калашнюк
джерело: dds.com.ua
додано: 06.02.2007
ua Біографія
Тіна Кароль (справжнє ім'я — Тетяна Григорівна Ліберман) — українська співачка, солістка ансамблю Збройних сил України, телеведуча. Лауреат конкурсу "Нова хвиля-2005" (Юрмала), представляла Україну на "Євробаченні-2006", де зайняла 7-е місце.

Народилась 25 січня 1985 року в смт Оротукан Ягоднинського району Магаданської області (сучасна Росія). У 6 років разом із батьками переїхала до Івано-Франківська. Навчалась у музичній школі. Після закінчення музичної школи продовжила навчання у Київському музичному училищі імені Глієра на факультеті співу за спеціальністю естрадний вокал. Зараз Тіна Кароль - студентка Національного авіаційного університету, факультету менеджменту та логістики.

Учасниця і лауреатка багатьох конкурсів і фестивалів: "Золоті трембіти", "Юні зірки Прикарпаття" (1997), "Таланти твої, Україно" (1998), "Різдвяні зустрічі у Братів Блюза", "Чорноморські ігри", "Золотий тік", "Під однією зіркою" (1999), "Едельвейс", "Сім культур" (2001), де Тіна представляла Ізраїль, "Перший всеукраїнський конкурс артистів естради" (2002), півфінал "Євробачення" (2004), "Нова хвиля" (Юрмала-2005).

Актриса театру і шоу-вистав: роль Маргарет у мюзиклі "Екватор" (2003), Марфи у спектаклі "Духів день" (2004), Ассоль в однойменному мюзиклі.

У 2005 році конкурсі "Нова хвиля-2005" (в місті Юрмала, Латвія) зайняла друге місце, а також отримала приз від Алли Пугачової — $50 тис. У тому ж році отримала звання Народної артистки України. Вона є наймолодшою народною артисткою в Україні.

11 березня 2006 року Тіна Кароль перемогла у національному відбірковому конкурсі "Ти - зірка!" і представляла Україну на "Євробаченні-2006" у Греції. Вона вважалась головною претенденткою на перемогу у відборі, тому що була єдиною відомою широкому слухачеві співачкою серед молодих виконавців.
джерело: uk.wikipedia.org
додано: 12.10.2006
ua Біографія
Тіна Кароль - творчий псевдонім голубоокої красуні Татьяни Ліберман. На здивування рідним, серйозна дівчина зв`язала своє життя з музикою. Закінчила Київське державне музичне училище ім. Р. М. Глієра. Подумавши, вирішила, що значення менеджменту і логістики в житті теж знадобиться, - і вступила до Національного Авіаційного університету.

З 11 років успішно бере участь у музичних конкурсах: «Співаночка-джазочка» (3-тя премія), «Золоті трембіти» (1-ша премія), «Юні зірки Прикарпаття» (1-ша премія), «Таланти твої, Україна» (1-ша премія), «Шолом, Україна» (1-ша премія), «Різдвяні зустрічі у Братів Блюза» (2-га премія), «Чорноморські ігри» (3-тя премія), «Золотий струм» (Гран-прі), «Під однією зіркою» (1-ша премія), фестиваль «Ми діти твої, Україна», «Молода Галичина» (2-га премія), «Едельвейс» (1-ша премія), «Сім культур», Перший всеукраїнський конкурс артистів естради» (2-га премія), «Перший всеукраїнський конкурс ізраїльської пісні» (1-ша премія). Презентувала Україну на гала-концерті «Словянський базар». Побувала на Російському балу в Лондоні.

Конкурс в Юрмалі(Латвія) Тіна вважає найяскравішим, найцікавішим і найважливішою подією для молодого виконавця, а тому не могла прогавити участь у ньому. Пісні для «Нової хвилі» українська участниця обирала керуючись власною творчою інтуїцею.

Питання про вільний час викликає у Тіни здивування. Для неї це недосягаєма розкіш. І все ж таки, інколи, вона дозволяє собі розслабитись - погуляти у лісі, на березі моря, сходити на концерт органної музики або до картинної галереї. Задовго розслаблюватись у ліжку Тіна не любить - шкода витрачати час. Пяти годин для Тіни достатньо, аби почувати себе бодрою.

Молода виконавиця поважає будь-яку направленість і жанр, якщо вона від серця. Сама завжди, у кожен виступ, вкладує свою душу.

- Все, що я роблю, я ролю від чистого серця. Гордість пророджує нарцистичність, а я цього не люблю, - відповідає Тіна, коли у неї запитують, якими своїми досягненнями вона пишається.

У чоловіках цінує порядність і надійність, терпіти не може егоїстів, у жінках її подобається інтилект і дратує безцільне існування. Поважає людей, у яких слова не розходяться зі справою.

Найбільша мрія Тіни - створити школу юних геніїв.
джерело: tinakarol.net
додано: 07.10.2006]]> ]]>

© ukrfoto.net 2006-2019.
Авторські права на фотографії, розміщені в розділах "фото України" та "фото українців", належать їх авторам.
Матеріали сайту, за умови зазначення імені їх автора і посилання на UkrFoto.net, можуть бути використані іншими ресурсами.

Карта сайта: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17