Український інформаційний портал Український інформаційний портал
20.02.2019
sda
 Випадкове фото
с.Сидорів / костел у Сидорові
с.Сидорів / костел у Сидорові
401 x 267 @ 79Kb
+1 +2 +3 +4 +5

Український мобільний оператор запровадив сервіс для миттєвих переказів з картки на картку

10.09.2015

На офіційному сайті вітчизняного мобільного оператора «МТС Україна» користувачі можуть здійснювати миттєві грошові перекази з однієї банківської картки на іншу в національній валюті за доступними тарифами.

int_payment

Звичайно, переказати кошти можна на сайтах багатьох українських банків: такою можливістю користуються нині тисячі українців. Та що робити, якщо людина не зареєстрована в інтернет-банкінгу потрібного банку, але гроші на картці є в наявності і їх потрібно терміново переказати іншій людині?

Вихід є, адже тепер власники карток VISA або MasterCard будь-яких українських банків можуть переказати кошти на іншу картку безпосередньо на сайті оператора «МТС Україна». Для цього потрібно лише ввести дані своєї картки та номер картки отримувача і підтвердити намір здійснити платіж, після чого кошти надійдуть до людини практично миттєво.

Для відправлення коштів не потрібно проходити складну процедуру реєстрації, адже сервіс доступний для всіх відвідувачів сайту. Достатньо зайти на сайті у розділ «Миттєві перекази з карти на карту» , або «переказ коштів», та ввести необхідну інформацію.

Розмір комісії за проведення платежу становить 1% + 5 грн, але в період з 1 по 30 вересня 2015 року компанія МТС проводить акцію, згідно з умовами якої кожний другий переказ на сайті – безкоштовний.

Максимальна дозволена сума одного переказу на сайті становить 14800 грн, а кількість переказів протягом однієї доби з однієї картки не повинна перевищувати 5 транзакцій. Ліміт переказів з однієї картки протягом одного місяця складає 150 тисяч гривень.

Фахівці прогнозують, що незабаром і інші мобільні оператори в Україні також запровадять подібні послуги для своїх клієнтів, адже користувачі все частіше надають перевагу дистанційним способам переказу коштів у мережі інтернету.
]]> ]]>

© ukrfoto.net 2006-2019.
Авторські права на фотографії, розміщені в розділах "фото України" та "фото українців", належать їх авторам.
Матеріали сайту, за умови зазначення імені їх автора і посилання на UkrFoto.net, можуть бути використані іншими ресурсами.

Карта сайта: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17