Український інформаційний портал Український інформаційний портал
16.01.2019
sda
 Випадкове фото
Сумская обл. / Лелека
Сумская обл. / Лелека
640 x 480 @ 23Kb
+1 +2 +3 +4 +5

В Україні можуть знову запровадити обов’язковий техогляд

07.09.2015

Обов’язковий технічний огляд автотранспортних засобів населення, який був відмінений декілька років тому, можуть повернути вже з 1 січня 2016 року.

 

index

Зазначену інформацію повідомили у Всеукраїнській асоціації автомобільних імпортерів та дилерів. Однією з причин «реставрації» техогляду фахівці називають необхідність здійснення контролю за сплатою транспортного податку. Під час процедури техогляду можна проконтролювати будь-які виплати, в тому числі податки та штрафи за порушення правил дорожнього руху, тому такий суворий контроль стимулюватиме своєчасно перераховувати всі необхідні платежі навіть не досить сумлінних водіїв.

Крім того, починаючи з 2011 року, коли був відмінений обов’язковий техогляд, значно збільшилась кількість аварій на автошляхах, пов’язаних із неналежним технічним станом автомобільного транспорту. На дорогах можна помітити такі автомобілі, пересуватись якими дуже небезпечно, адже в процесі ремонту водії чи спеціалісти з автосервісу іноді використовують деталі сумнівної якості, а то й взагалі відмовляються від технічного обслуговування.

Ймовірність відновлення технічного огляду є досить високою, адже Україна приєдналась до Директиви ЄС про загальний техогляд. В країнах ЄС обов’язковий техогляд введений ще з 1 січня 2015 року, а Україна повинна здійснити такий крок в період с 1 січня 2016 по 1 січня 2017 року.

Проте відновлений техогляд повинен проводитись за новими правилами, адже не секрет, що водії дуже часто вирішували зазначену проблему шляхом передачі грошової «винагороди» співробітникам Державтоінспекції, а ті, в свою чергу, охоче використовували можливість швидко заробити досить велику суму грошей незаконним шляхом. До таких структур потрібно набирати фахівців, які отримували б пристойну зарплату, а від хабарів категорично відмовлялись.

Повернення справжнього ретельного техогляду автомобілів дозволить у значній мірі підвищити рівень безпеки дорожнього руху тазменшити кількість ДТП, хоча ця процедура є додасть водіям чимало клопоту.
]]> ]]>

© ukrfoto.net 2006-2019.
Авторські права на фотографії, розміщені в розділах "фото України" та "фото українців", належать їх авторам.
Матеріали сайту, за умови зазначення імені їх автора і посилання на UkrFoto.net, можуть бути використані іншими ресурсами.

Карта сайта: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17