Український інформаційний портал Український інформаційний портал
21.02.2019
sda
 Випадкове фото
Ужгород / Мури в сивій задумі.
Ужгород / Мури в сивій задумі.
525 x 394 @ 99Kb
+1 +2 +3 +4 +5

Незабаром у світі з’явиться нова платіжна система – Android Pay

04.09.2015

За попередніми повідомленнями фахівців, запуск мобільної платіжної системи Android був запланований на кінець серпня 2015 року, проте зараз розробники сервісу повідомляють про перенесення цієї події на листопад.

gw-22-sept-2011-bi-dng-img8688

У деяких міжнародних засобах масової інформації вже з’явилось повідомлення про те, що Android Pay стане доступним для користувачів у третьому кварталі 2015 року. Коментарі голови комерційного департаменту компанії Google також підтверджують зазначену інформацію.

Таким чином, до кінця поточного року у користувачів мобільних пристроїв на базі Android з’явиться можливість опанувати ще одну платіжну систему, яка має назву Android Pay. Нова система основана на сучасному безконтактному NFC-з’єднанні, яке дозволяє оперативно передавати до POS-терміналів дані з кредитних карток та карток лояльності.

За своїм призначенням Android Pay буде подібна до нині існуючої системи Apple Pay. Нова система дозволить користувачам проводити операції з віртуальним банківським рахунком, користуватись терміналами миттєвої оплати, які підтримують технологію NFC.

Головною відмінністю Android Pay від подібних програм є те, що  інтерфейс цієї системи був розроблений спеціально для Android-пристроїв. Власник смартфона зможе користуватись опцією «мобільний платіж» шляхом введення номера своєї пластикової картки. Також користувач матиме можливість оплачувати за допомогою гаджета покупки в звичайних магазинах.

Контактну інформацію потрібно буде записати до програми лише на початку використання Android Pay, а надалі оплата буде здійснюватись у зручний спосіб шляхом натискання однієї-двох кнопок або піднесенням пристрою до терміналу.

Розробники програми вважають, що системою Android Pay користуватимуться власники сучасних мобільних пристроїв з багатьох країн світу.
]]> ]]>

© ukrfoto.net 2006-2019.
Авторські права на фотографії, розміщені в розділах "фото України" та "фото українців", належать їх авторам.
Матеріали сайту, за умови зазначення імені їх автора і посилання на UkrFoto.net, можуть бути використані іншими ресурсами.

Карта сайта: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17