Український інформаційний портал Український інформаційний портал
18.02.2019
sda
 Випадкове фото
м.Батурин / "Пейзажі Сумщини"
м.Батурин / "Пейзажі Сумщини"
551 x 413 @ 68Kb
+1 +2 +3 +4 +5

Названі найпопулярніші петиції в Україні за три дні роботи онлайн-сервісу

01.09.2015

Адміністрація Президента повідомила, які петиції надсилають громадяни до голови держави

563699

Сервіс електронних звернень громадян України до президента розпочав роботу 28 серпня 2015 року. Зацікавлені громадяни одразу ж поспішили скористатись новою унікальною можливістю висловити власну думку та привернути увагу керівництва країни до нагальних проблем глобального масштабу.

Проте перед тим, як складати петицію, потрібно ознайомитись з основними правилами подання звернень. Згідно зі встановленими правилами, петиція потрапляє на розгляд президенту лише в тому випадку, якщо протягом перших трьох місяців з моменту її створення назбирає не менше 25 тисяч підписів учасників.

У випадку дотримання вищевказаної вимоги Адміністрація Президента розглядає звернення протягом 10 днів. З цією метою можуть бути створені робочі групи для вирішення питань, зазначених у петиції.

Протягом перших трьох діб роботи сервісу українці вже надіслали 1099 петицій різного змісту. Деякі звернення є дуже кумедними, інші – цілком серйозними та змістовними, спрямованими на вирішення важливих питань національного масштабу.

Найпопулярнішою за цей період виявилась петиція, надана від імені Української асоціації власників зброї про надання дозволу громадянам вільно володіти зброєю. Її підписали вже 14338 осіб.

На другому місці – петиція з вимогою скасувати розмитнення і акцизний збір на імпортні автомобілі, яку підписали 4980 громадян.

Третє місце зайняла петиція про скасування депутатської недоторканості з результатом 4438 голосів.

Четверте місце – за петицією з проханням до керівництва мережі Burger King про відкриття закладу цієї мережі в Україні.

Автори петицій та учасники, які їх підписали, зможуть ознайомитись із рішенням про прийняття або неприйняття звернення президентом на його веб-сайті.
]]> ]]>

© ukrfoto.net 2006-2019.
Авторські права на фотографії, розміщені в розділах "фото України" та "фото українців", належать їх авторам.
Матеріали сайту, за умови зазначення імені їх автора і посилання на UkrFoto.net, можуть бути використані іншими ресурсами.

Карта сайта: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17