Український інформаційний портал Український інформаційний портал
19.07.2018
sda
 Випадкове фото
м. Хуст / Руїни замка
м.  Хуст / Руїни замка
650 x 488 @ 93Kb
+1 +2 +3 +4 +5

Bitcoin продовжує успішно завойовувати світ, в тому числі й Україну

30.08.2015

Власники зазначеної криптовалюти використовують її для збереження власних фінансів у безпеці.

FApyBku_d-0

Зовсім скоро – 24 вересня 2015 року – Київ на деякий час перетвориться на столицю криптовалютного світу. Саме цього дня відбудеться друга конференція під назвою Bitcoin Conference Kiev. Учасниками заходу будуть відомі фахівці та експерти по роботі зі світовими криптовалютами не лише з України, а й країн Європи та СНД. Під час конференції вони будуть обмінюватись досвідом, спілкуватись, а основною темою для розмов буде популярність криптовалюти Bitcoin.

Зростання популярності зазначеної криптовалюти призвело до того, що на цю тему навіть стали проводити флешмоби. Наприклад, четверо мешканців Києва написали в книгах відгуків і пропозицій різних закладів масового харчування заяви про те, що хотіли б розраховуватись за замовлення не національною валютою, а криптовалютою Bitcoin. Згодом вони опублікували фотознімки записів у мережі інтернету, а географія флешмобу значно розширилась.

Вже зараз в Україні є чимало місць, де можна витратити Bitcoin-гроші. Ними можна розрахуватись у деяких інтернет-магазинах, оплатити послуги спілки адвокатів «Юскутум» та юридичної компанії «Кордон», придбати товар у школі флористів «Asant Studio» і навіть замовити одяг з намальованим біткоін-гаманцем.

Популярний сервіс btcu.biz продає біткоіни за допомогою терміналів миттєвих платежів, що також свідчить про зростання популярності зазначеної криптовалюти.

Так як Україна входить до першої п’ятірки країн за кількість IT-фахівців, то успіх криптовалюти є цілком зрозумілим. За неофіційними даними, Україна також є одним із світових центрів Bitcoin.

Одночасно із зростанням популярності криптовалюти збільшується число користувачів, які купують Bitcoin тим чи іншим способом з метою збереження власних коштів та захисту заощаджень від інфляції. Будь-яка національна грошова одиниця може зазнати впливу інфляції, дефолту чи інших факторів, тому експерти вважають, що за міжнародними фінансовими системами на зразок Bitcoin – майбутнє.
]]> ]]>

© ukrfoto.net 2006-2018.
Авторські права на фотографії, розміщені в розділах "фото України" та "фото українців", належать їх авторам.
Матеріали сайту, за умови зазначення імені їх автора і посилання на UkrFoto.net, можуть бути використані іншими ресурсами.

Карта сайта: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17