Український інформаційний портал Український інформаційний портал
19.02.2019
 Українська кухня
Українська кухня
Історія
Підбір страви

Закуски і холодні страви
   Закуски з баклажанів
   Закуски з буряків
   Закуски з грибів
   Закуски з огірків і салату
   Закуски з перцю і кабачків
   Закуски з помідорів
   Молочні і борошняні закуски
   Салати з капусти
   Холодні страви з картоплі
   Холодні страви з м’яса
   Холодні страви з риби
Перші страви
   Борщі
   Капусняки
   Юшки
Другі страви
   Гарячі рибні страви
   Гарячі страви з баранини
   Гарячі страви з кролятини
   Гарячі страви з моркви
   Гарячі страви з птиці
   Гарячі страви з телятини
   Гарячі страви з яловичини
   Гарячі страви із свинини
   Страви з капусти
   Страви з картоплі
Солодкі страви
   Бабки
   Вироби з бісквітного тіста
   Вироби з дріжджового тіста
   Вироби з заварного тіста
   Вироби із здобного і пісочного тіста
   Киселі
   Пінники
Напої
   Алкогольні напої
   Узвари
Домашні заготівлі
   Варення
Традиційні страви
   Кутя
   Паска

Українська кухня

Перші страви : Борщі

1  2  3  4  5  [6]  
Холодник наддніпрянський

На 500 г телятини або яловичини — 500 г свіжих огірків, по 200 г шпинату і щавлю, 150 г зеленої цибулі, 100 г кропу, 1,5 л хлібного квасу, 2 яйця, 20 раків, 3/4 склянки сметани, 2 чайні ложки цукру, 100 г естрагону.

Щавель і шпинат перебирають, миють і варять (припускають) у невеликій кількості підсоленої води. Замість шпинату можна взяти молоде бадилля буряків. Коли щавель і шпинат зварять, їх протирають крізь сито. Обчищені огірки нарізують дрібними кубиками. Зелень кропу, естрагону, петрушки і зелену цибулю перебирають, промивають і дрібно шаткують. Телятину чи яловичину заливають окропом, варять і нарізують; дрібними кубиками. Варять раки, відокремлюють від них шийки і ніжки. Шийки чистять, а ніжки дрібно товчуть, заливають хлібним квасом, добре розмішують і проціджують. У проціджений квас кладуть зварені і протерті шпинат та щавель, нарізані огірки, зелень кропу, зелену цибулю, телятину чи яловичину, зварені посічені яйця, цукор, сіль. Все добре змішують і ставлять у холодне місце. Подаючи на стіл, у холодник кладуть обчищені ракові шийки.


Холодник наддніпрянський

На 500 г телятини або яловичини – 500 г свіжих огірків, по 200 г щавлю і шпинату, 150 г зеленої цибулі, 100 г кропу, 1,5 л хлібного квасу, 2 яйця, 20 раків, 0,5 склянки сметани, 2 чайних ложки цукру, 100 г естрагону.

Щавель і шпинат перебирають, миють і варять (припускають) у невеликій кількості підсоленої води. Замість шпинату можна взяти молоде бадилля буряків. Коли щавель і шпинат зваряться, їх протирають через сито. Обчищені огірки нарізують дрібними кубиками. Зелень кропу, естрагону, петрушки і зелену цибулю перебирають, промивають і дрібно шаткують. Телятину чи яловичину заливають окропом, варять і нарізують дрібними кубиками. Варять раки, відокремлюють від них шийки і ніжки. Шийки чистять, а ніжки дрібно товчуть, заливають хлібним квасом, добре розмішують і проціджують. У проціджений квас додають зварені і протерті шпинат та щавель, нарізані огірки, зелень кропу, зелену цибулю, телятину чи яловичину, зварені посічені яйця, цукор, сіль. Все добре змішують і ставлять у холодне місце. Подаючи на стіл, у холодник кладуть почищені ракові шийки.


1  2  3  4  5  [6]  ]]> ]]>

© ukrfoto.net 2006-2019.
Авторські права на фотографії, розміщені в розділах "фото України" та "фото українців", належать їх авторам.
Матеріали сайту, за умови зазначення імені їх автора і посилання на UkrFoto.net, можуть бути використані іншими ресурсами.

Карта сайта: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17